-İKİZDERE BELEDİYESİNE HAYIRSEVERLERDEN İŞ MAKİNESİ

-İKİZDERE BELEDİYESİNE HAYIRSEVERLERDEN İŞ MAKİNESİ MHP’Lİ BAŞKAN BELEDİYENİN MAKİNE PARKINI BÜYÜTMEYE ÇALIŞIYOR İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere Belediyesi yeni bir İş Makinesine daha kavuştu. Hayırsever işadamlarının katkılarıyla alınan İş makinesi önemli bir eksikliği giderdi. İkizdere Belediyesinin bu araçla önemli bir ihtiyacı gidermiş olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’bizim çok ihtiyacımız olan (kazıcı-yükleyici) iş makinamızı uzun zamandır..

-İKİZDERE BELEDİYESİNE HAYIRSEVERLERDEN İŞ MAKİNESİ
Tarih : Okunma : 43 Defa Okundu... Yorum Yap

-İKİZDERE BELEDİYESİNE HAYIRSEVERLERDEN İŞ MAKİNESİ

MHP’Lİ BAŞKAN BELEDİYENİN MAKİNE PARKINI BÜYÜTMEYE ÇALIŞIYOR

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere Belediyesi yeni bir İş Makinesine daha kavuştu. Hayırsever işadamlarının katkılarıyla alınan İş makinesi önemli bir eksikliği giderdi.

İkizdere Belediyesinin bu araçla önemli bir ihtiyacı gidermiş olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Hakan Karagöz ’bizim çok ihtiyacımız olan (kazıcı-yükleyici) iş makinamızı uzun zamandır yenilemek istiyordum. Eskisi ekonomik ömrünü tamamlamıştı çünkü 37 bin saat üzeri çalışmışlığı var. İşadamlarımızla irtibata geçtim. Belediyemizden hiç para çıkmadan hayırsever insanlarımızla planladık bir bütçe oluşturduk ismini vermemi istemeyen gizli kahramanlarım ( arkadaşlarım, gönül dostlarım) bu bütçeye katkı sağladılar. eksik kalan bölümü için çalışmalara başladık SANKO Enerji ve RİDOS HOTEL de bu noktada imdadıma yetişti ve biz İkizdere Belediyemizin bu konuda en az 10 yıl ihtiyacımızı karşılayacak iş makinamıza kavuştuk. Bu makinamızı satın almada, fizbil yapmada, nakliyede bize büyük destek olan herkese Belediyemiz adına teşekkür ediyorum’dedi

İlk yorumu siz yazın