İKİZDERE BELEDİYESİNDEN MODERN ÇOCUK PARKI

İKİZDERE BELEDİYESİNDEN MODERN ÇOCUK PARKI İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-İkizdere İlçesinin MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz ilçede çocuklar için modern bir park yapımına başlandığını açıkladı. İle merkezinde yapımına başlanan çocuk parkı konusunda bir açıklama yapan MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Şimdi İş yapma zamanı. Bazı çekemeyen kimseler utanmadan arkamızdan mesnetsizce dedikodu yapıyor. Kimseye biatimiz yok..

Tarih : Okunma : 19 Defa Okundu... Yorum Yap

İKİZDERE BELEDİYESİNDEN MODERN ÇOCUK PARKI

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-İkizdere İlçesinin MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz ilçede çocuklar için modern bir park yapımına başlandığını açıkladı.

İle merkezinde yapımına başlanan çocuk parkı konusunda bir açıklama yapan MHP li Belediye Başkanı Hakan Karagöz’’ Şimdi İş yapma zamanı. Bazı çekemeyen kimseler utanmadan arkamızdan mesnetsizce dedikodu yapıyor. Kimseye biatimiz yok hamdolsun, sorumlu olduğumuz tek merci devletimiz ve İkizdere halkı. Biz ilçemiz için gece gündüz düşünüyor sürdürülebilir bir İkizdere için çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.

Uzun zamandır uğraştığımız ilçemizin çok ihtiyacı olan üstü asma germe sistemi ile kapalı Çocuk parkı için çalışmalara başladık. Proje hayata geçirmemiz için bizlere 152m2 aile mülkü arsayı kullanımımıza tahsis eden Sözüer ailesi üyelerine başta İsmet Sözüer kardeşime, Dursun Ali Sözüer abime ve Mehmet Sözüer abime ve tüm Sözüer aile üyelerine İlçem adına şükranlarımı sunarım. İkizdere’de bazı şeylerin değiştiğini biliyor, umuyorum kahve önü dedikodularıyla artık İkizdereli yönünü değiştirmez, aklını kiraya vermez günün sonunda ilçe için yapılan işlere not verir ben bunu biliyorum. Bu necip milletten gelen baş üstüne. Çalışmalarımız devam ediyor’ ’dedi.

İlk yorumu siz yazın