HOPA’DAKİ KAZANIN ACISI KEMALPAŞA’YA DÜŞTÜ

HOPA’DAKİ KAZANIN ACISI KEMALPAŞA’YA DÜŞTÜ Hopa-Kemalpaşa Yolu’nda meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti. Hayati Akbaş HOPA-Hopa Kemalpaşa yolunda gece meydana geldiği tahmin edilen trafik kazasında 08 TD 708 Plakalı araç yol kenarında bulunan çukur’a düşerek ters döndü. Havanın aydınlanması ile birlikte yoldan geçen bir tır şoförünün fark etmesi ile kaza öğrenilebildi. 112 Acil’e kazanın..

HOPA’DAKİ KAZANIN ACISI KEMALPAŞA’YA DÜŞTÜ
Tarih : Okunma : 6 Defa Okundu... Yorum Yap

HOPA’DAKİ KAZANIN ACISI KEMALPAŞA’YA DÜŞTÜ
Hopa-Kemalpaşa Yolu’nda meydana gelen kazada 2 kişi hayatını kaybetti.
Hayati Akbaş
HOPA-Hopa Kemalpaşa yolunda gece meydana geldiği tahmin edilen trafik kazasında 08 TD 708 Plakalı araç yol kenarında bulunan çukur’a düşerek ters döndü. Havanın aydınlanması ile birlikte yoldan geçen bir tır şoförünün fark etmesi ile kaza öğrenilebildi. 112 Acil’e kazanın bildirilmesi ardından kaza yerine gelen Hopa Belediye ve Hopa Arama kurtarma ekipleri ters dönen araç içinde bulunan iki kişiyi araçtan çıkartmalarına rağmen şahısların hayatlarını kaybettiği öğrenildi.
Kaza yerine gelen 112 acil ambulansı ile kazada hayatlarını kaybeden Erdal Gümüş v Volkan Karataş’ın Hopa Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken Hopa Cumhuriyet Savcılığınca kaza ile ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.  

İlk yorumu siz yazın