-‘’HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK AMA VATANADAŞINDA UYMASI GEREKİR’’

KAYMAKAM SOKAK SOKAK MASKE DENETİMİ YAPIYOR -‘’HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK AMA VATANADAŞINDA UYMASI GEREKİR’’ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-son günlerde yurt genelinde artış göstererek daha tehlikeli bir hal alan Covid-19 salgınına karşı vatandaşların daha tedbirli olması sitendi. Kaymakam Cafer Kaymakçı ilçe bürokratlarıyla birlikte sokak sokak gezerek herkesin maske takmasını ve sosyal mesafeye uymasını istedi. Bakanlığın genelgeleri doğrultusunda başta..

-‘’HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK AMA VATANADAŞINDA UYMASI GEREKİR’’
Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

KAYMAKAM SOKAK SOKAK MASKE DENETİMİ YAPIYOR

-‘’HERŞEYİN BAŞI SAĞLIK AMA VATANADAŞINDA UYMASI GEREKİR’’

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-son günlerde yurt genelinde artış göstererek daha tehlikeli bir hal alan Covid-19 salgınına karşı vatandaşların daha tedbirli olması sitendi. Kaymakam Cafer Kaymakçı ilçe bürokratlarıyla birlikte sokak sokak gezerek herkesin maske takmasını ve sosyal mesafeye uymasını istedi.

Bakanlığın genelgeleri doğrultusunda başta Kaymakam olmak üzere ilçedeki kurum amirleri sokak sokak gezerek esnaf ve vatandaşlardan daha duyarlı olmalarını istediler. Kaymakam Cafer Kaymakçı konu hakkında uyarıcı açıklamalarda bulundu. Kaymakçı esnaf kontrolunda’bizler sizler hepimiz sağlığımız düşünmek zorundayız. Covid-19 tehlikesine karşı maske, temizlik ve sosyal mesafe kuralına kesinlikle uymamız lazım. Kalabalık yerlerde bulunmayalım. Çok mecbur olmadıkça evde kalalım, sokağa çıkmayalım.

Kaymakam Cafer Kaymakçı ilke birlikte İlçe Jandarma Komutanı Burhan Işık, İlçe Emniyet Amiri Osman Emirzeoğlu ve bazı görevliler maskesi olmayanlara da ücretsiz maske dağıtımında bulundu.

İlk yorumu siz yazın