HEM YENİLİYORUZ;HEM EZİLİYORUZ!

HEM YENİLİYORUZ;HEM EZİLİYORUZ! Ç. Rizespor takımı bugüne kadar oynadığı maçlar için ne kadar kötü başlayabilir diye sorsanız; Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı Karabükspor karşısında hem oyun hem de farklı tarife ile yenilmesini ben şahsen çok yadırgamadım. Çünkü geldiğimiz 12’ci haftaya kadar ki oynanan maçlara bakıldığında hiç birinin birbirinden bir farkı ve üstünlüğü..

Tarih : Okunma : 16 Defa Okundu... Yorum Yap

HEM YENİLİYORUZ;HEM EZİLİYORUZ!

Ç. Rizespor takımı bugüne kadar oynadığı maçlar için ne kadar kötü başlayabilir diye sorsanız; Pazar günü kendi saha ve seyircisi önünde oynadığı Karabükspor karşısında hem oyun hem de farklı tarife ile yenilmesini ben şahsen çok yadırgamadım.

Çünkü geldiğimiz 12’ci haftaya kadar ki oynanan maçlara bakıldığında hiç birinin birbirinden bir farkı ve üstünlüğü yoktu.

Ç. Rizespor çıktığı her maçı adeta can çekişerek tamamladı. Hani futbolda şans faktörü de vardır derler ya, bu çok doğru bir tespittir. Alınan 10 puanın maçlarına ayrı ayrı bir bakın. Futbol adın ortaya konulan hiçbir şey maalesef göremedik.

Karabükspor maçı hem 6 puanlık, hem de önemli bir dönüm maçıydı. Ama buna ne teknik heyet inanabildi ve ne de futbolcular. Kimse inanmadı. İnanmak isteyen sadece sayıları az da olsa taraftardı. Bu maçta eleştirilmesi gereken başta maçın hakemleri Hüseyin Göçek ve yardımcıları olabilir. Çok net ve barız yanlış ve yanlı kararlar verdiler, verebilirler. Ancak: Ç. Rizespor futbol adına sahaya ne koyabildi. Adamlar deplasmanda 2 forvetle oynuyor, sen ise tek forvetle

İlk yorumu siz yazın