HASAN ŞUŞOĞLU: AHMET MESUT YILMAZ İSMİ HAVAALANINA YAKIŞACAK. CUMHURBAŞKANIMIZIN BU İSMİ VERECEĞİNE İNANIYORUM

HASAN ŞUŞOĞLU: AHMET MESUT YILMAZ İSMİ HAVAALANINA YAKIŞACAK. CUMHURBAŞKANIMIZIN BU İSMİ VERECEĞİNE İNANIYORUM Merhum Eski Başbakan Ahmet Mesut Yılmaz’ın yol arkadaşı Anavatan Partisi Çayeli Eski İlçe Başkanı ve Çayeli ilçesinin sevilen siması Hasan Şuşoğlu Rize’de yapılmakta olan havaalanına Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin verilmesinin çok yakışacağını ve Sayın Cumhurbaşkanımızın vefalı olduğunu ve bu ismi vereceğine inandığını..

Tarih : Okunma : 362 Defa Okundu... Yorum Yap

HASAN ŞUŞOĞLU: AHMET MESUT YILMAZ İSMİ HAVAALANINA YAKIŞACAK. CUMHURBAŞKANIMIZIN BU İSMİ VERECEĞİNE İNANIYORUM

Merhum Eski Başbakan Ahmet Mesut Yılmaz’ın yol arkadaşı Anavatan Partisi Çayeli Eski İlçe Başkanı ve Çayeli ilçesinin sevilen siması Hasan Şuşoğlu Rize’de yapılmakta olan havaalanına Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin verilmesinin çok yakışacağını ve Sayın Cumhurbaşkanımızın vefalı olduğunu ve bu ismi vereceğine inandığını söyledi.

Çayhaber Ahmet Bayratutan’a özel açıklamalarda bulunan ve Eski Başbakan Ahmet Mesut Yılmaz ile ilgili hatıralarını anlatan Hasan Şuşoğlu’nun oldukça hüzünlü olduğu gözlendi. Şuşoğlu havaalanına Ahmet Mesut Yılmaz’ın isminin verilmesi konusunda şunları söyledi: “Ben Cumhurbaşkanımız Tayyip Bey’in bu ismi vereceğine inanıyorum. Ben kendisinin vefalı ve hemşehrici olduğuna inanıyorum.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş