GENEL MÜDÜR ALİM, ULUSLARARASI GRAND PRİX ŞAMPİYONU TAKIMINI ÖDÜLLENDİRDİ

Yozgat ilinin Çekerek İlçesinde gerçekleştirilen, Uluslararası Rafting Grand Prix şampiyonasında,  Çaykurspor Kulübü Derneği U-19 Rafting takımı Slalom kategorisi yarışlarında birinci olarak, 5 altın madalya kazandı. Şampiyon sporcularını, Çaykurspor ve Milli Takım Teknik Sorumlusu Rıza Avcı’yla birlikte kabul eden, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı, Çaykurspor Kulübü Başkanı Yusuf Ziya ALİM, “Yurt dışından çeşitli ülkelerinde katıldığı..

Tarih : Okunma : 42 Defa Okundu... Yorum Yap

Yozgat ilinin Çekerek İlçesinde gerçekleştirilen, Uluslararası Rafting Grand Prix şampiyonasında,  Çaykurspor Kulübü Derneği U-19 Rafting takımı Slalom kategorisi yarışlarında birinci olarak, 5 altın madalya kazandı.
Şampiyon sporcularını, Çaykurspor ve Milli Takım Teknik Sorumlusu Rıza Avcı’yla birlikte kabul eden, Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı, Çaykurspor Kulübü Başkanı Yusuf Ziya ALİM, “Yurt dışından çeşitli ülkelerinde katıldığı bu uluslararası önemli şampiyonada, ülkemize, bölgemize, Rize’mize ve Çaykurspor Kulübümüze kazandırmış olduğunuz birincilik başarısıyla hepimizi gururlandırdınız. 5 altın madalya kazandırdığınız için, bizlerde sizi altınla ödüllendiriyoruz. Ve ayrıca iki ayrı klasmanda 5+5 olarak toplamda 10 gümüş madalya ile de elde ettiğiniz başarıyla aylardır, Ardeşen Fırtına deresinde soğuk, sıcak demeden yapmış olduğunuz idmanların karşılığını başarılarınızla kanıtlamış oldunuz. Yarışmalarda, Bölgemizi, Rize’yi, Çaykur’u gururlandırılan bu başarınızla birlikte, talep üzerini Çaykur Çay tadım ve tanıtım tırımız bu önemli organizasyonun yapıldığı Çekerek ilçesindeki etikliklere gönderdik. Yarışmaların açılışı ve süresi içerisinde herkese sıcak çay ikramında bulunuldu. Sizlerin başarısıyla birlikte, ayrıca burada Çaykur tırının vermiş olduğu sıcak çay ikramı hizmeti nedeniyle bu yarışmalar için orada bulunan, resmi zevatın, tüm görevlilerin, sporcuların ve yöre halkının ifade ettikleri memnuniyeti sizlerde bizlere iletmiş oldunuz. Sizleri desteklemeye devam edeceğiz, bundan sonrada Rize ve Çaykur adına büyük başarılar elde etmeye devam etmeniz dileğiyle, her birinizi gönülden tebrik ediyorum. ”diye konuştu.

Yozgat Çekerek Doğa ve Spor Festivali kapsamında, Yozgat ili Çekerek ilçesinde ilk kez düzenlenen, Rafting yarışmalarının açılışı, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Muharrem Kasapoğlu, Yozgat Valisi Ziya Polat tarafından yapılmıştı. Şampiyon Rafting takımını altınla ödüllendiren, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’in takımını kabul törenine, Çaykur Genel Müdür Yardımcısı Zeki Karaoğlu ve bir kısım Çaykurspor Kulübü Derneği yöneticileri hazır bulundular.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş