“Genel anlamda maç boyunca bir pozisyon verdik.

“Genel anlamda maç boyunca bir pozisyon verdik. Maalesef o pozisyon da gol oldu. Kazanma adına her şeyi yaptık. Dört maçtır topun hakimi, pas oyunu oynayan bir takımız. Maalesef sahamız iyi değil, antrenman sahamız ondan daha kötü. Pas oyunu oynayan takımların sahası iyi olmalı. Bu mazeret değil her koşulda kazanmalıyız. İstemediğimiz bir sonuç oldu Kubilay ikinci..

“Genel anlamda maç boyunca bir pozisyon verdik.
Tarih : Okunma : 29 Defa Okundu... Yorum Yap

“Genel anlamda maç boyunca bir pozisyon verdik. Maalesef o pozisyon da gol oldu. Kazanma adına her şeyi yaptık. Dört maçtır topun hakimi, pas oyunu oynayan bir takımız. Maalesef sahamız iyi değil, antrenman sahamız ondan daha kötü. Pas oyunu oynayan takımların sahası iyi olmalı. Bu mazeret değil her koşulda kazanmalıyız. İstemediğimiz bir sonuç oldu

Kubilay ikinci yarıda bizi rahatlattı ama üçüncü bölgede daha iyi olmalıyız. Yetenekli oyuncularımız daha fazla aktif olmalı. Bunları da yapacağımıza inanıyorum.

Ben sonuna kadar buradayım. Yöneticilerin tasarrufu varsa bilmiyorum. Ben bu işi başaracağımıza inanıyorum. Taraftarın saygı çerçevesinde her türlü eleştiri hakkı var.”

 

 

İlk yorumu siz yazın