“GENÇLİK BUNLARIN BÖYLE İŞLERİNİ GÖRDÜKÇE DİNDEN UZAKLAŞIYOR”

http://ı: https://www.haberimrize.com/genclik-bunlarin…nden-uzaklasiyor/ATA PARTİ GENEL BAŞKANI ZEYBEK “ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÜŞMANLIĞININ TIRMANDIĞI İLGİNÇ BİR DÖNEMDEYİZ.” İSMET KÖSOĞLU İzmir İl Müftülüğü ile Menemen Müftülüğü tarafından, İzmir’deki ilkokul öğrencilerinin Teğmen Kubilay’ı şehit eden sözde Şeyh Esat’ın türbesine götürülmesine ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, sert tepki gösterdi. Zeybek “Karanlıkçılığın, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlığının tırmandığı ilginç bir dönemdeyiz. Gençlik..

Tarih : Okunma : 21 Defa Okundu... Yorum Yap

http://ı: https://www.haberimrize.com/genclik-bunlarin…nden-uzaklasiyor/ATA PARTİ GENEL BAŞKANI ZEYBEK “ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DÜŞMANLIĞININ TIRMANDIĞI İLGİNÇ BİR DÖNEMDEYİZ.”

İSMET KÖSOĞLU

İzmir İl Müftülüğü ile Menemen Müftülüğü tarafından, İzmir’deki ilkokul öğrencilerinin Teğmen Kubilay’ı şehit eden sözde Şeyh Esat’ın türbesine götürülmesine ATA Parti Genel Başkanı Namık Kemal Zeybek, sert tepki gösterdi. Zeybek “Karanlıkçılığın, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlığının tırmandığı ilginç bir dönemdeyiz. Gençlik bunların böyle işlerini gördükçe dinden uzaklaşıyor” dedi.

Sosyal Medya üzerinden açıklama yapan ATA Parti Genel Başkanı Zeybek, Türkiye’yi karanlığa taşımak isteyen zihniyeti yerden yere vurdu. Zeybek şunları yazdı. ‘’Türkiye Cumhuriyeti’ne, Türk Devrime karşı ayaklanan karanlıkçıların, Türkçü Atatürkçü TEĞMEN KUBİLAY’ı başını keserek öldürdükleri yer. Ayaklanmada suçlu bulunan Şeyh Esat için birileri bir türbe yapmışlar. Artık, M.Eğitim Diyanetin buyruğu altına girdiğinden, İzmir Müftülüğü ile Menemen Müftülüğünün işbirliğiyle, ilkokul öğrencileri toplanıp bu Cumhuriyet düşmanı şeyhin mezarına götürülüyor. Şeyh övülüyor. Karanlıkçılığın, Türkiye Cumhuriyeti düşmanlığının tırmandığı ilginç bir dönemdeyiz. Öğrencilere uygulamalı hac eğitimi, mezarlıkta ölü eğitimi, 6.sınıflara bir yıl ara verip hafızlık eğitimi, benzeri aykırı işler birbirini izliyor.https://www.haberimrize.com/genclik-bunlarin…nden-uzaklasiyor/

“GENÇLİK BUNLARIN BÖYLE İŞLERİNİ GÖRDÜKÇE DİNDEN UZAKLAŞIYOR”

Neden bu azgınlık? Gençlerin hızla, kendilerinin inandıklarını söyledikleri, alabildiğine sömürdükleri dinden koptuklarını görmek mi? Bu işlerle bu gidişe engel olacaklarını sanıyorlarsa ömürleri yeterse yanıldıklarını görecekler. Gençlik bunların böyle işlerini gördükçe dinden uzaklaşıyor. Gençlik, İslami referans aldığını söyleyen AKP’nin işlerini gördükçe İslam’dan uzaklaşıyor.

Gençlik, Diyanet görevlilerinin, din dersi öğretmenlerinin anlattıkları Emevi-Ebussuut dini kendilerine İslam diye dayatılınca dinden kopuyorlar. Gençlik, Tarikatların içinden çıkan sapıklıkları duydukça İslam’dan uzaklaşıyor. Gençlik, AKP’nin besleyip büyütüp Ülkenin başına bela ettiği FETÖ’nün işlerini öğrendikçe dinden soğuyor.

“YAZIKLAR OLSUN SİZE”

Eyyy AKP’liler! Eyyy Milli Eğitim Bakanı!

Bu gerçekleri bilmiyor musunuz? Bilmiyorsanız yazık size! Bilerek yapıyorsanız, yazıklar olsun size!

“ÇÖZÜM ATA’NIN YOLUNDA, LAİKLİĞE DÖNÜŞTE”

Yaptığınız bu işlerin yanınıza kalacağını sanıyorsanız acırım sizlere! Sizin anlamanızı beklemiyorum da, anlayacak olanlara sesleniyorum:

1.Devletin, ulusun karanlıktan kurtulmasını istiyorsanız, BİLİMİN AYDINLIĞINI temel alan bir yönetimin, bir EĞİTİM DEVRİMİ’nin gerekli olduğunu anımsayın!

2.İslamın yaşamasını istiyorsanız dini Devletten, Diyanetten, siyasetten, tarikatlardan kurtarın. Bırakın kendi yolunda çağa uyum sağlamak için gelişsin.

3. Çözüm Ata’nın yolunda Laikliğe dönüşte.

ATA PARTİ bunun için kuruldu. Türklük iki kanat ile yükselecek:

1. Türklük Bilinci

2. Bilim Bilinci

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş