GAZETECİ KAVALCI’DAN TÜRK OCAĞINA ÇANAKKALE HEDİYESİ

GAZETECİ KAVALCI’DAN TÜRK OCAĞINA ÇANAKKALE HEDİYESİ İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize Türk Ocaklarına Çanakkale isimli kültür kitabını bağışlayan Gazeteci Bayram Ali Kavalcı’ya Şube Başkanı Turan Aslan Mercan teşekkür etti. Rize Türk Ocakları Şube Başkanı Turan Aslan Mercan ‘’şubemizde zengin bir kitaplığımız var. Kitapsever dostlarımız zaman zaman kitaplığımıza kitaplar hediye eder. Gazeteci Bayram Ali Kavalcı dostumuzda bugün kitaplığımızda..

Tarih : Okunma : 10 Defa Okundu... Yorum Yap

GAZETECİ KAVALCI’DAN TÜRK OCAĞINA ÇANAKKALE HEDİYESİ

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize Türk Ocaklarına Çanakkale isimli kültür kitabını bağışlayan Gazeteci Bayram Ali Kavalcı’ya Şube Başkanı Turan Aslan Mercan teşekkür etti.

Rize Türk Ocakları Şube Başkanı Turan Aslan Mercan ‘’şubemizde zengin bir kitaplığımız var. Kitapsever dostlarımız zaman zaman kitaplığımıza kitaplar hediye eder. Gazeteci Bayram Ali Kavalcı dostumuzda bugün kitaplığımızda bulunmayan güzel bir eser getirerek hediye etti. Çanakkale kitabı muhteşem kalıcı bir eser. Herkesin Çanakkale Deniz Savaşının nasıl kazanıldığını en ince ayrıntısına kadar bilmesi gerekir. Bu kitap kitaplığımızda önemli bir boşluğu doldurmuştur, Sn. Kavalcıya Türk Ocakları Şubemiz olarak teşekkür ederiz’’ dedi. Gazeteci Kavalcı’’ Türk Ocakları Şubemize küçük bir hediyem olsun. Kültür hayatımıza dair Rize’de önemli çalışmalara imza atan Şubemize çalışmalarında başarılar diliyorum. Başkanımız Turan Aslan Mercan’a gösterdikleri yakın ilgi ve alaka konusunda yönetimiyle birlikte teşekkür ediyorum’’ dedi.

Şu Boğaz Harbi nedir ÇANAKKALE isimli kitabı Yetkin İşçen yazdı.2013 basımı kitabı Ankara Büyükşehir Belediyesi Kültür yayınlarından Çanakkale zaferinin 100.yılı anısına bastı. Birbirinden değerli birçok savaş fotoğrafı ilk kez bu kitapta yer aldı.350 sahifelik kitap büyük boy kuşe kâğıda basılmış.

İlk yorumu siz yazın