FORVETSİZ OYNAYAN TAKIM

FORVETSİZ OYNAYAN TAKIM…. NATURMEN Herbalist  Ç.Rizespor zorlu  Antalya deplasmanın dan  bir  puan ile dönerken  özellikle ilk yarıda kaçırdığı net gol pozisyonları sebebi ile bu takımın ligin başından bu yana forvetsiz ve golcüsüz oynadığının artık kesin ispatı olan bir maç   izledik..Oyuna   iyi  başlayan ekibimiz ilk yarıda net fırsatlardan yararlanamadı..İkinci yarıda özellikle  son çeyrek saat de ev..

FORVETSİZ OYNAYAN TAKIM
Tarih : Okunma : 40 Defa Okundu... Yorum Yap

FORVETSİZ OYNAYAN TAKIM….

NATURMEN Herbalist
 Ç.Rizespor zorlu  Antalya deplasmanın dan  bir  puan ile dönerken  özellikle ilk yarıda kaçırdığı net gol pozisyonları sebebi ile bu takımın ligin başından bu yana forvetsiz ve golcüsüz oynadığının artık kesin ispatı olan bir maç   izledik..Oyuna   iyi  başlayan ekibimiz ilk yarıda net fırsatlardan yararlanamadı..İkinci yarıda özellikle  son çeyrek saat de ev sahibi ekibinin çok net gol pozisyonlarını da kalesin de devleşen kalecimiz Gökhan önlerken son üç maçını kazanan Antalya deplasmanın dan   bir puan  almış oldu..Teknik bazda eleştireceğimiz tek konu  bu transferleri yapan  eğer teknik ekip se bu forvet ve golcü diye alınan oyuncuları kim aldı..Bu kadar oyuna ve takıma katkısı olmayan bir forvet   olamaz. Diğer taraf dan  bu takım bu kadro ile eğer çok başarısız olsa  tüm eleştiri okları her zaman olduğu gibi teknik adama saplantı olacaktı ki bu da futbol da olağan şey… Ama alınan bu puanlara bakıyorsun kadro ile zıt orantılı..İlhan hoca mütavazi bu kadro ile  toplanan bu puanlar da onun eseri olup diyecek bir şey bulamıyorsun..
                      Bu kadronun  bu teknik adam ile yapacağı fazlası ile bu kadar olur..Diğer taraf dan özellikle altını çizerek söylüyorum.. 2.yarıda mutlaka ama….bu takıma çok kaliteli dört veya beş oyuncu alınması şart..Buradan aldığımız duyumlara göre bu transferleri senin dışında yapan varsa  ve bunlara da güvenip aldıysanız çok büyük hata yaptınız.
                         İkinci yarıda bu lig artık kurtlar sofrasına dönüştüğü için alınacak oyuncularda  çok kaliteli olması gerekiyor..İyi bir sol bek..orta sahaya hem ofansif ve defansif  bir oyuncu ..kenar oyuncularımız Zeqiri bir şeyler yapmak istiyor ama o da yanlız kalıyor.. kesinlikle  sprinter  gole yakın bir sağ açık  ve yine sprinter  iyi bir golcü alınırsa bu takım ligi tahminin sekiz ile on arasında biitirir..
                  HASAN KARAAHMETOĞLU

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş