-ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ HASAN KANSIZOĞLU’

-ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ HASAN KANSIZOĞLU’ BELEDİYE BAŞKANI VE MUHTARLARA VERİLEN ÜCRETSİZ RUHSAT İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE DE VERİLMELİ’ İSMET KÖSOĞLU RİZE-İl Genel Meclisi eski Üyesi Hasan Kansızoğlu Belediye Başkanı ve Muhtarlara tanınan silah ruhsat hakkının İl Genel Meclis üyelerine de tanınmasını istedi. Silah taşıma ruhsatlarının Belediye Başkanı ve Muhtarlara Cumhurbaşkanı tarafından belirlenen bir..

-ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ HASAN KANSIZOĞLU’
Tarih : Okunma : 88 Defa Okundu... Yorum Yap

-ESKİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ HASAN KANSIZOĞLU’ BELEDİYE BAŞKANI VE MUHTARLARA VERİLEN ÜCRETSİZ RUHSAT İL GENEL MECLİS ÜYELERİNE DE VERİLMELİ’

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-İl Genel Meclisi eski Üyesi Hasan Kansızoğlu Belediye Başkanı ve Muhtarlara tanınan silah ruhsat hakkının İl Genel Meclis üyelerine de tanınmasını istedi.

Silah taşıma ruhsatlarının Belediye Başkanı ve Muhtarlara Cumhurbaşkanı tarafından belirlenen bir uygulama ile ücretsiz yapıldığını söyleyen Rize İl Genel Meclisinin eski Üyesi Hasan Kansızoğlu ‘’ aynı haktan İl Genel Meclis Üyeleri de yararlanmalı. Bizde seçimle görev yapmış insanlarız. Muhtarların en büyük yardımcısı biziz. Muhtarların işini biz görürüz ama Ruhsat almada Muhtarlar bizden daha avantajlı. Belediye Başkanı ve Muhtar gibi bizde seçilerek görev yaptık. Bizim bir değerimiz yok mu? Belediye Başkanı ve Muhtarlara ayrıcalık tanınmış ve görev sonrasında silah taşıma ruhsatlarından da ücret alınmayacak. Bizde seçilerek bu millete hizmet ettik, üstelik Muhtar yalnız Köyünden veya Mahallesinden sorumluyken biz bir İlçeden sorumlu olduk. Yani o ilçenin bütün köylerine hizmet ettik. Bugün halen Muhtarlık yapmayan eski Muhtarlara uygulanan uygulama bence eksiktir. Belediye Başkanı ve Muhtarlar nasıl ücretsiz ruhsatlarını yenileyebiliyorsa görevde olmayan eski İl Genel Meclis Üyeleri de ücretsiz bu haktan faydalanmalıdır. İl Genel Meclis Üyeleri göz ardı edilmemeli ve taşıma ruhsatları Belediye Başkanı ve Muhtarlar gibi ücretsiz olmalıdır’dedi.

İlk yorumu siz yazın