EMNİYET MÜDÜRÜ GÖKDUMAN FAİR PLAY ÖDÜLÜ ALAN BAŞARILI MEMURUNU TEBRİK ETTİ

EMNİYET MÜDÜRÜ GÖKDUMAN FAİR PLAY ÖDÜLÜ ALAN BAŞARILI MEMURUNU TEBRİK ETTİ Rize Valiliği, İ Emniyet Müdürlüğü, Fındıklı İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Seçkin Yıldız, her yıl Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen törenle verilen Türkiye Fair Play Ödülleri “Sportif Tanıtım” dalında Kutlama Mektubu ile ödüllendirilmiştir. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI Rize İl Emniyet..

Tarih : Okunma : 17 Defa Okundu... Yorum Yap

EMNİYET MÜDÜRÜ GÖKDUMAN FAİR PLAY ÖDÜLÜ ALAN BAŞARILI MEMURUNU TEBRİK ETTİ

Rize Valiliği, İ Emniyet Müdürlüğü, Fındıklı İlçe Emniyet Müdürlüğü kadrosunda görevli Polis Memuru Seçkin Yıldız, her yıl Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen törenle verilen Türkiye Fair Play Ödülleri “Sportif Tanıtım” dalında Kutlama Mektubu ile ödüllendirilmiştir.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman’ın makamında gerçekleştirilen törende, Fair Play bilincinin ülke genelinde yaygınlaşması için örnek davranışlar sergileyen kişi ve kuruluşların takdir ve teşvik edilmelerini, genç kuşakların bu yönde özendirilmelerini amaçlayan “İyiye, doğruya, güzele” sloganıyla bu yıl 40.sı verilen ödüllerde, Teknik Direktör Mustafa DENİZLİ ve Önder KARAVELİ, Olimpiyat Şampiyonu Milli Okçu Mete GAZOZ, Biontech kurucuları Özlem TÜRECİ ve Uğur ŞAHİN, Milli Basketbolcu Gülşah AKKAYA, Milli Voleybolcu Eda ERDEM DÜNDAR ve spor yazarlarının yanı sıra personelimiz Polis Memuru Seçkin YILDIZ, çocukların sağlıklı gelişimi için uygulanan bir proje için yaptığı bilimsel çalışmalarla insanlığa katkı sunması dolayısıyla ödüle layık görülmüştür, şeklinde açıklandı.

Rize İl Emniyet Müdürlüğümüz binasında gerçekleştirilen törenle ödülü, Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin GÖKDUMAN ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi üyesi Hasan Sarıçiçek tarafından verildi. Rize İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ödül alan personelimiz Seçkin Yıldız’ı başarılı akademik çalışmalarından dolayı tebrik ettiler.

İlk yorumu siz yazın