EFSANE KAYMAKAMDAN VATANDAŞA DEVLETİN ŞEFKAT YÜZÜ

EFSANE KAYMAKAMDAN VATANDAŞA DEVLETİN ŞEFKAT YÜZÜ İSMET KÖSOĞLU Rize’de görev yapmış başarılı Kaymakamlardan birisi olan ve bugün efsane Kaymakam olarak isimlendirilen Alper Balcı aynı başarısını bugün Muğla-Fethiye ilçesinde de sürdürüyor. Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, ülke genelinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Ulusal Hane Ziyaretleri programı kapsamında vatandaşları evlerinde ziyaret etti, Cumhurbaşkanı Recep..

Tarih : Okunma : 9 Defa Okundu... Yorum Yap

EFSANE KAYMAKAMDAN VATANDAŞA DEVLETİN ŞEFKAT YÜZÜ

İSMET KÖSOĞLU

Rize’de görev yapmış başarılı Kaymakamlardan birisi olan ve bugün efsane Kaymakam olarak isimlendirilen Alper Balcı aynı başarısını bugün Muğla-Fethiye ilçesinde de sürdürüyor.

Fethiye Kaymakamı Alper Balcı, ülke genelinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından hayata geçirilen Ulusal Hane Ziyaretleri programı kapsamında vatandaşları evlerinde ziyaret etti, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mesajlarını ve sosyal yardımların tanımına ilişkin broşürleri içeren mektubu teslim ederek, ihtiyaç ve taleplerini dinledi. Efsane Kaymakam Alper Balcı’ya ziyaret sırasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Gönül Fındıkkıran eşlik etti. Eldirek, Gökben, Bozyer ve Menteşeoğlu mahallelerinde 23 ev ziyareti gerçekleştiren Kaymakam Balcı, ailelerle sohbet edip sorunlarını ve taleplerini dinledi. İhtiyaçların ve taleplerin en kısa sürede karşılanacağını bildiren Kaymakam Alper Balcı, daha önceki ziyaretleri esnasında çatısında sorun olan ve tamiratı tamamlanan haneyi ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Ayrıca hayırsever vatandaş tarafından hediye edilen tekerlekli sandalye sahibine teslim edilirken, bir çocuğumuza da bisiklet hediye edildi.

İlk yorumu siz yazın