“ÇOCUĞUMU NASIL ÜNİVERSİTE OKUTACAĞIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

Rizeli vatandaş: Şimdi hastaneye gidemiyoruz, en azından gireyim de rehin kalayım orada Millet İttifakı Rize milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız Rize’nin Derepazarı ilçesinde seçim sandık görevlileriyle bir araya geldi. Millet İttifakı Rize milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız dün Rize’nin Derepazarı ilçesinde seçim sandık görevlileriyle bir araya geldi..

Tarih : Okunma : 18 Defa Okundu... Yorum Yap

Rizeli vatandaş: Şimdi hastaneye gidemiyoruz, en azından gireyim de rehin kalayım orada

Millet İttifakı Rize milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız Rize’nin Derepazarı ilçesinde seçim sandık görevlileriyle bir araya geldi.

Millet İttifakı Rize milletvekili adayları Tahsin Ocaklı, Köksal Toptan ve Muhammet Yıldız dün Rize’nin Derepazarı ilçesinde seçim sandık görevlileriyle bir araya geldi ardından esnafı ziyaret etti.

Milletvekili Adayı Köksal Toptan ile konuşan bir yurttaş, “İnşallah bu iktidar kaybeder de piyasalar rahatlar” diyerek eleştirisini dile getirdi. Derepazarı’nda esnaflık yapan bir yurttaş ise, “Sizleri bekliyoruz, göreve gelmenizi bekliyoruz, inşallah bu perişanlığı kurtaracağız” diye konuştu.

“ÇOCUĞUMU NASIL ÜNİVERSİTE OKUTACAĞIM DİYE DÜŞÜNÜYORUM”

Engindere Mahallesi’nde esnaf ziyareti yapan milletvekili adayı Köksal Toptan ile Muhammet Yıldız’a 22 yıllık esnaf olduğunu söyleyen bir yurttaş şunları söyledi:

“İki tane kız çocuğum var, biri üniversite okuyacak. Şu an nasıl okutacağımı düşünüyorum. BAĞKUR primi ödeyemiyorum, hastaneye de gidemiyorum ben şu anda. Oradan maval okuyorlar hastaneye gidiyordun senet imzalatıyordular sana diye. Şimdi hastaneye gidemiyoruz, en azından gireyim de rehin kalayım orada. 3 bin 500 TL BAĞKUR pirimi. Ben ise 50 TL alıyorum saç sakal tıraş ettiğimden. 3 bin 500 TL’yi ben nasıl yatıracağım?”

“GENÇLERE GÜVENİYORUM, NEFRET DİLİNİ KIRIN”

Engindere Mahallesi ziyaretleri esnasında oto yıkamada çalışan yurttaşlarla konuşan milletvekili adayı Toptan gençler ve işsizliğe değindiği konuşmasında şunları ifade etti:

“Böyle bir ayrımcılık olamaz. Böyle bir nefret dili olamaz. Siz gençlere güveniyorum, bu nefret dilini kırın. Siyasi partileri bugün birini beğenirsin yarın bir başkasını beğenirsin oy verirsin bu işler böyledir ama bu düşmanlığın ortadan kalkması lazım, bu bölücülüğün ortadan kalkması lazım. Benden terörist olabilir mi? Gelmişim geçmişim belli, bana bu yaftayı vuruyorlar. Kurban olayım gençler siz bunlara uymayın, sizi seviyorum.”

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş