CHP’li Milletvekillerinden Karalar’a Ziyaret

(CUHA) – CHP Adana Milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, Orhan Sümer ve Ayhan Barut; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Karalar’a başarı dileyen milletvekilleri, Adana’nın yararına, kentin sorunlarına çare olacak her türlü faaliyet ve projeye destek vermeye hazır olduklarını söylediler. Karalar’ın, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığında Adana için güzel işlere imza atacağından emin olduklarını..

Tarih : Okunma : 22 Defa Okundu... Yorum Yap

(CUHA) – CHP Adana Milletvekilleri Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, Orhan Sümer ve Ayhan Barut; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti. Karalar’a başarı dileyen milletvekilleri, Adana’nın yararına, kentin sorunlarına çare olacak her türlü faaliyet ve projeye destek vermeye hazır olduklarını söylediler.

Karalar’ın, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığında Adana için güzel işlere imza atacağından emin olduklarını söyleyen CHP Adana milletvekilleri, bu yolda kendisinin yanında olduklarını ve birlikte şehrin daha çağdaş hale gelmesi için var güçleriyle çalışacaklarını belirttiler.

Ziyaretlerinden dolayı milletvekillerine teşekkür eden Karalar, Adana’nın bir dönem sanayide, tarımda, ekonomide Türkiye’nin lokomotif kentlerinden biri olduğunu hatırlatarak, şöyle konuştu:

“Adanamızın güç kazanmasını, potansiyelinin kullanılmasını, zenginleşmesini, zaten var olan sosyokültürel değerlerinin daha geniş kitlelere yayılmasını arzu ediyoruz. Bunun için de milletvekillerimizin tamamıyla, devletimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, kentin tüm dinamikleriyle ve hemşehrilerimizle birlikte hareket etmemiz, elimizi hep birlikte taşın altına koymamız gerekiyor. Birlikteliğin oluşturacağı sinerjiyle, Adana’nın her konudaki gelişiminin yeniden ivme kazanmasını sağlayacağız. Önümüzdeki 5 yılda çok çalışmamız ve birlikteliğimizi sürdürmemiz gerekiyor.”

 

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş