CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor

CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor 14 Mayıs’ ta Rize’ den CHP Milletvekili olan Tahsin Ocaklı, Rize’de teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı bu gün Yeniden refah Partisi ve Zafer Partisini ziyaretetti. Ziyarette CHP’ nin 3.sıra adayı Muhammet Yıldız, CHP İl Başkanı Tahsin Kambur, DEVA Partisi il Başkanı Muhammet Avcı, Demokrat..

Tarih : Okunma : 20 Defa Okundu... Yorum Yap

CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı Teşekkür Ziyaretlerini Sürdürüyor
14 Mayıs’ ta Rize’ den CHP Milletvekili olan Tahsin Ocaklı, Rize’de teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı bu gün Yeniden refah Partisi ve Zafer Partisini ziyaretetti. Ziyarette CHP’ nin 3.sıra adayı Muhammet Yıldız, CHP İl Başkanı Tahsin Kambur, DEVA Partisi il Başkanı Muhammet Avcı, Demokrat Parti Rize İl başkanı Hamit Çelik, CHP Merkez ilçe başkanı Necati Topaloğlu, CHP Seçim Komitesi Başkanı Saltuk Deniz refakat etti.

CHP Rize Milletvekili Tahsin Ocaklı ilk olarak Yeniden Refah Partisini ziyaret etti. YRP Rize il başkanı Mehmet Akif Zerdeci ce il yönetim Kurulu üyeleri ile görüşen CHP heyeti daha sonra Zafer Partisi İl Başkanı Gökhan Akyıldız ve arkadaşlarınıziyaret etti CHP heyetinin her iki partiyi ziyaretlerinde Rize, çay ve çayın sorunları tartışıldı. CHP Rize Milletvekili Ocaklı Çayda yaşanan sıkıntıların çözümünde Yeniden Refah Partisi ve Zafer Partisinden destek istedi

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş