CEVİZLİK KÖYÜMUHTAR ADAYI RECEP ÇAKIR’KÖYÜME SAHİP ÇIKACAĞIM’’

CEVİZLİK KÖYÜMUHTAR ADAYI RECEP ÇAKIR’KÖYÜME SAHİP ÇIKACAĞIM’’ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimde Muhtarlıklar için aday olacakların vaatleri siyasi parti adaylarını aratmıyor. İkizdere Cevizlik Köyü Muhtarlığı için adayı olan Recep Çakır’’ köylülerimin desteğiyle köyümüze sahip çıkacağız’’ dedi. 2024 yerel seçiminde siyasetçiler gibi Muhtarlık seçimine hazırlanan adayların vaatleri ümit verici. İkizdere Cevizlik Köyü Muhtar..

Tarih : Okunma : 30 Defa Okundu... Yorum Yap

CEVİZLİK KÖYÜMUHTAR ADAYI RECEP ÇAKIR’KÖYÜME SAHİP ÇIKACAĞIM’’

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-2024 Mart ayında yapılacak yerel seçimde Muhtarlıklar için aday olacakların vaatleri siyasi parti adaylarını aratmıyor. İkizdere Cevizlik Köyü Muhtarlığı için adayı olan Recep Çakır’’ köylülerimin desteğiyle köyümüze sahip çıkacağız’’ dedi.

2024 yerel seçiminde siyasetçiler gibi Muhtarlık seçimine hazırlanan adayların vaatleri ümit verici. İkizdere Cevizlik Köyü Muhtar adaylarından Recep Çakır adaylığı konusunda bir açıklama yaptı. Recep Çakır açıklamasında’’ Destek sizden hizmet bizden her şey şeffaf olacak herkes her şeyi bilecek yapılacak işler birlikte karar alınıp yapılacak. Çok eksiğimiz var hep birlikte tamamlayacağız. Yollarımız çok kötü temizleyip genişletmemiz lazım. En önemli işlerimizden birisi köyümüzün yolu olacak.

Muhtarlık odası, köy konağı yapmak istiyorum

Rize’de birçok köyde olan köy odası köy muhtarlığı bizim köyde yok. Her seçimde çay alım yerinde soğuk havada oy kullanmak zorunda kalıyoruz. Köyümüze nasipse bir muhtarlık köy odası oy kullanmak için misafir hane yapacağım. Eksik olan yol betonlarımız duvarlarımız yıkılmaya yakın bazı elektrik direklerimiz. Hepsini el ele verip hep birlikte yapacağız inşallah. Gelen giden her şeyin hesabı tutulup yazılacak koyumuz hak ettiği değeri bulacak. Resmi kurumlar da çok şukur hepsiyle aram iyi devletle köyüm arasında devlete giden köprü olacağım. Başta söylediğim gibi destek sizden hizmet benden. Herkesin desteğini bekliyorum. Kalın sağlıcakla Allah’a emanet olmanız dileğiyle’’ dedi

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş