ÇAYKUR RİZESPORUN KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU Çaykur Rizesporumuzun 2019-2020 sezonu öncesi 3 etap olarak yapacağı kamp programı belli oldu. ÖNCE RİZE SONRA ERZURUM Yeşil mavili ekibimiz öncelikli olarak 6 Temmuz 2019 günü Rize’de Mehmet Cengiz Tesislerinde toplanacak ve 9 Temmuza kadar çalışmalarını Rize’de sürdürecek. Atmacalar ardından 9 Temmuz 2019 günü kampın ikinci bölümü için Erzurum’a hareket edecek…

Tarih : Okunma : 29 Defa Okundu... Yorum Yap

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU
Çaykur Rizesporumuzun 2019-2020 sezonu öncesi 3 etap olarak yapacağı kamp programı belli oldu.
ÖNCE RİZE SONRA ERZURUM
Yeşil mavili ekibimiz öncelikli olarak 6 Temmuz 2019 günü Rize’de Mehmet Cengiz Tesislerinde toplanacak ve 9 Temmuza kadar çalışmalarını Rize’de sürdürecek. Atmacalar ardından 9 Temmuz 2019 günü kampın ikinci bölümü için Erzurum’a hareket edecek. Erzurum’da Sway otelde 12 gün boyunca kamp yapacak olan ekibimiz 20 Temmuz’da yeni sezon hazırlıklarının ikinci bölümünü tamamlayarak Erzurum’dan ayrılacak.

  1. ETAP BOLU’DA
    Atmacalar Erzurum kampından sonra verilen 3 günlük izinin ardından Bolu Koru Otelde 23 Temmuz’da yeniden toplanacak. Bolu’da 10 günlük kamp dönemi geçirecek olan yeşil mavili ekibimiz ardından Rize’ye dönecek.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş