ÇAYKUR RİZESPOR ERZURUM DEPLASMANINDAN PUANLA DÖNDÜ

ÇAYKUR RİZESPOR ERZURUM DEPLASMANINDAN PUANLA DÖNDÜ GÖZLEM –  NECATİ DİLİ Geçen hafta kendi evinde Alanya spordan bir puan alan Yeşil Mavili takım Ligin 4. Haftasında boş geçmedi. Artık puanla tanışan Atmacalar bu haftada bir puanda olsa alarak dört maçta iki puanı yakaladı. Rizespor’da bana göre taşlar yerinde oturmaya başladı ideal on bir herhalde şekillenmeye başladı…

ÇAYKUR RİZESPOR ERZURUM DEPLASMANINDAN PUANLA DÖNDÜ
Tarih : Okunma : 41 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇAYKUR RİZESPOR ERZURUM DEPLASMANINDAN PUANLA DÖNDÜ

GÖZLEM –  NECATİ DİLİ

Geçen hafta kendi evinde Alanya spordan bir puan alan Yeşil Mavili takım Ligin 4. Haftasında boş geçmedi. Artık puanla tanışan Atmacalar bu haftada bir puanda olsa alarak dört maçta iki puanı yakaladı.

Rizespor’da bana göre taşlar yerinde oturmaya başladı ideal on bir herhalde şekillenmeye başladı. Alınan yeni transferlerde takıma adapte oluyor diye düşünüyorum. Ligin ilk yarılarında alınan puanların çok önemli olduğunu her kez iyi bilir. Lige nasıl başlarsan öyle kovalarsın alınan her puanın çok önemli olduğunu herkes bilir her hafta üstüne koyarak katlamak çok önemlidir. Şu ana Baktığımızda son iki haftada Çaykur Rizespor elinden geldiğini yaparak puan hanesine puan yazdırmaya başladı. Bana göre de devamı da geleceği düşüncesindeyim.

İlk yorumu siz yazın