ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇAY FİDANIYLA SÜSLENDİ

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇAY FİDANIYLA SÜSLENDİ İSMET KÖSOĞLU RİZE-ÇAYKUR Genel Müdürlüğü yönetim binası, Çay satış ve tanıtım mağazası ve ÇAYKUR lojmanlarının bulunduğu bölgeye dikilen yüzlerce Çay Fidanı çevreye ayrı bir güzellik kattı. ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’in talimatlarıyla daha yeşil bir çevre için ÇAYKUR’un dört bir yanına yüzlerce çay bitkisi fidanı dikildi. Genel Müdürlüğün..

Tarih : Okunma : 18 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇAYKUR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇAY FİDANIYLA SÜSLENDİ

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-ÇAYKUR Genel Müdürlüğü yönetim binası, Çay satış ve tanıtım mağazası ve ÇAYKUR lojmanlarının bulunduğu bölgeye dikilen yüzlerce Çay Fidanı çevreye ayrı bir güzellik kattı.

ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim’in talimatlarıyla daha yeşil bir çevre için ÇAYKUR’un dört bir yanına yüzlerce çay bitkisi fidanı dikildi. Genel Müdürlüğün bulunulduğu alanın dört bir yanında daha önceleri dikilmiş olan çeşitli süs çiçeklerinin bulunduğu bitkilerin dört bir yanına yeni çay bitkisi fidanı dikimiyle ÇAYKUR’un çevresi çay fidanlarıyla da süslenmiş oldu. Yaş çay hasadının tamamlanmasının ardından, sarı beyaz çiçeklerini açan çay bitkisinin gerek görsel görüntüsü, gerekse etrafa yaymış olduğu çiçek kokusuyla herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor.

ÇAYKUR Genel Müdürlük binasına işi gereği gelen vatandaşların, kurum çalışanlarının ve çay satış mağazasından çay satın almaya gelenlerin Çay Fidanları ilgisini çekiyor.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş