ÇAYKUR ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

ÇAYKUR ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET İSMET KÖSOĞLU Erzurum Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ümit İncekara, öğretim görevlileri Prof.Dr Adem Kara ve Doc.Dr. Yusuf Akbaba Çaykur Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bölge Müdürü Yakup Öztürk’ten çalışmaları hakkında bilgi aldılar.https://www.haberimrize.com/caykur-erzurum-b…urlugune-ziyaret/ Sudan sonra en çok içilen içeceğin Rize Çayı olduğunu söyleyen Çaykur Erzurum Bölge Müdürü Yakup Öztürk Erzurum..

Tarih : Okunma : 20 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇAYKUR ERZURUM BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

Erzurum Teknik Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ümit İncekara, öğretim görevlileri Prof.Dr Adem Kara ve Doc.Dr. Yusuf Akbaba Çaykur Bölge Müdürlüğünü ziyaret ederek Bölge Müdürü Yakup Öztürk’ten çalışmaları hakkında bilgi aldılar.https://www.haberimrize.com/caykur-erzurum-b…urlugune-ziyaret/

Sudan sonra en çok içilen içeceğin Rize Çayı olduğunu söyleyen Çaykur Erzurum Bölge Müdürü Yakup Öztürk Erzurum Teknik Üniversitesinden hocaların Bölge müdürlüğünü ziyaret ettiğini söyleyerek’’ Hocalarımız Bölge Müdürlüğümüzü ziyaret ederek bizleri onure ettiler. Karşılıklı bilgi alışverişinde bulunurken, hocalarımızı sudan sonra en çok tükettiğimiz, endüstriyel ve medikal bir bitki olan çay ve milli markamız ÇAYKUR hakkında bilgilendirdik. Nazik ziyaretleri ve çay tadında keyifli sohbetleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Çayı bahçede ÇAYKUR’u yerinde daha yakından tanımaları için hocalarımız Rize’ye davet ettim’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş