ÇAYKUR ÇAMLIHEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRIKASINA ZİYARETÇİ İLGİSİ

ÇAYKUR ÇAMLIHEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRIKASINA ZİYARETÇİ İLGİSİ Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından 1.sürgün yaş çay kampanyasında üretime açılan ÇAYKUR’un iki yeni fabrikası Çamlıhemşin ve İkizdere Organik Çay Fabrikaları yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi çekmeye devam ediyor. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI Yapımına geçen sene başlanan ve yapımı kısa sürede tamamlanarak 2023 yılı yaş çay sezonuna yetiştirilen,..

ÇAYKUR ÇAMLIHEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRIKASINA ZİYARETÇİ İLGİSİ
Tarih : Okunma : 51 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇAYKUR ÇAMLIHEMŞİN ORGANİK ÇAY FABRIKASINA ZİYARETÇİ İLGİSİ

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından 1.sürgün yaş çay kampanyasında üretime açılan ÇAYKUR’un iki yeni fabrikası Çamlıhemşin ve İkizdere Organik Çay Fabrikaları yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgisi çekmeye devam ediyor.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Yapımına geçen sene başlanan ve yapımı kısa sürede tamamlanarak 2023 yılı yaş çay sezonuna yetiştirilen, ÇAYKUR’un 2 yeni fabrikadan biri olan Çaykur Çamlıhemşin Çay Fabrikasında yaş çay üretimi devam ederken bir yandan da meraklı ziyaretçilerin uğrak noktalarından biri oldu.

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, Doğu Karadeniz Bölgesine gelen yerli yabancı turistlerden çayın işlenmesini merak edenlerin ziyaret ettiği fabrika bugün de Çamlıhemşin protokolünü ağırladı. Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya ALİM, beraberinde Ça

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş