ÇAYKUR AİLESİNDEN VALİ BAYDAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ÇAYKUR AİLESİNDEN VALİ BAYDAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim, beraberinde Yardımcıları Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu’yla birlikte, Rize’nin yeni Valisi İhsan Selim Baydaş’a tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı görevinin akabinde, Rize Valiliğine atanan, İhsan Selim BAYDAŞ, “Sayın Cumhurbaşkanımızın..

Tarih : Okunma : 35 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇAYKUR AİLESİNDEN VALİ BAYDAŞ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Çaykur Genel Müdürü ve YK Başkanı Yusuf Ziya Alim, beraberinde Yardımcıları Zeki Karaoğlu ve Erdinç Hatinoğlu’yla birlikte, Rize’nin yeni Valisi İhsan Selim Baydaş’a tebrik ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

HABER: BAYRAM ALİ KAVALCI

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcılığı görevinin akabinde, Rize Valiliğine atanan, İhsan Selim BAYDAŞ, “Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle memleketi güzel Rize’ye Vali olarak atanmamın öncesinde, 2014-2017 yılları arasında Sayın Cumhurbaşkanımızın ilçesi Güneysu Kaymakamlığı yapmış olmanın gururu ve onurunu yaşadım. O nedenle, Rize’mizin en önemli ekonomik girdisi olan Çay tarımının ve bölgemizin çok önemli kurumu olan Çaykur’u tanıma şansım olmuştu. Şimdi ise, sayın kıymetli Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle ülkemizin harika doğası, çalışkan ve oldukça misafirperver insanları olarak sizleri de daha öncesinden yakından tanımaktayız. Bu seferde Rize genelinde hep birlikte Rize’mize daha büyük hizmetleri vermek için, Rize Valisi görevini Allah nasip etmiş oldu. ÇAYKUR’da yapılan başarılı çalışmaları yakinen bilmekteyim. Bu vesileyle sizin de, yeniden Caykur Genel Müdürü olarak Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından, bir kez daha bu önemli görevine atanmanızdan dolayı sizi de tebrik ediyorum. Yardımcılarınızla birlikte bu nazik ziyaretinize çok teşekkür ediyorum.” dedi

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş