ÇAYELİ SPOR 1 – 1 KENDİRLİ BELEDİYE SPOR

Çayeli ilçe stat yumunda oynanan BAL. müsabakası 1-1 berabere bitti. BAL. liginin ikinci yarı ilk maçı Çayeli ilçe stat yumunda oynandı. Çayeli spor ile Kendirli spor karşılaştılar. Karşılıklı ataklar halinde gecen karşılaşmada atılan gollerle müsabaka 1-1 sona erdi.  Her iki takımın taraftarları da tirübünde yerlerini aldılar. Hava da futbol oynamaya elverişliydi. Hava güneşliydi. Müsabakanın ilk..

Tarih : Okunma : 221 Defa Okundu... Yorum Yap

Çayeli ilçe stat yumunda oynanan BAL. müsabakası 1-1 berabere bitti.

BAL. liginin ikinci yarı ilk maçı Çayeli ilçe stat yumunda oynandı. Çayeli spor ile Kendirli spor karşılaştılar. Karşılıklı ataklar halinde gecen karşılaşmada atılan gollerle müsabaka 1-1 sona erdi. 

Her iki takımın taraftarları da tirübünde yerlerini aldılar. Hava da futbol oynamaya elverişliydi. Hava güneşliydi.

Müsabakanın ilk yarısında 40. dakikada Çayeli spordan Erkan Bozkurt. kırmızı kart ile oyun dışı kaldı. Çayeli spor 40. dakikadan sonra bir eksikle oyuna devam etti. İlk yarısı 0-0 golsüz berabere kaldı. 

İkinci yarıda İlk gol 53. dakikada Ömer Kara ile geldi. Kara Çayeli sporu 1-0 öne geçirdi. Müsabakanın bu sonucla btmesi beklenirken Kendirli spor 90+ 2 de attıgı gol ile müsabaka 1-1 sona erdi. 

STAT: ÇAYELİ

HAKEMLER: EMRE CAN FURUNCU: *** MERT OMAY *** MİRAÇ BERK KÖLEMEN *** 4. H: CEM CUBUKCU 

GÖZLEMCİ: BİLAL YAZICI

ÇAYELİ SPOR: REMEO *** MÜCAHİT *** ERKAN * HASAN *** BATUHAN *** YÜKSEL ** (  60 AHMET ** ) BURAK ***CEM *** ÖMER ** *( 74 MERT ** ) ADEM ** ( 70 TAHSİN ) ONUR ***

TEKNİK SORUMLU: İSMAİL HAKKI YAZICI ***

KENDİRLİ BEL. SPOR: CİHAN *** EKREM *** EMRE *** ÜMİT *** EMRE GÜNER *** MİKAİL ** ( RECEP ** MAKSİM *** UMURHAN *** İBRAHİM *** ( 83 SERDAR ) HALİL *** BARRY ** ( MURAT ** ) 

TEKNİK SORUMLU: OGÜN KUTLU, 

 

 

 

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş