ÇAKIROĞLU OTOMOTİV YENİ YERİNDE

ÇAKIROĞLU OTOMOTİV YENİ YERİNDE Yıllardır Rize de Kale Mahallesi oto sanayi sitesinde başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Çakıroğlu kaporta atölyesi tam dizaynlı olarak Çifte Kavak mahallesinde ki yeni sanayi sitesinde faaliyetini yürütmektedir.  Tam donanımlı olarak faaliyette bulunan Çakıroğlu Otomotiv, Boyasız onarım, Kaporta, Boya, Mekanik, Elektrik olmak üzere faaliyetini sürdürmektedir. Toplamda 13 personeli bulunmaktadır.  Dursun Ali..

ÇAKIROĞLU OTOMOTİV YENİ YERİNDE
Tarih : Okunma : 37 Defa Okundu... Yorum Yap

ÇAKIROĞLU OTOMOTİV YENİ YERİNDE

Yıllardır Rize de Kale Mahallesi oto sanayi sitesinde başarılı bir şekilde faaliyet gösteren Çakıroğlu kaporta atölyesi tam dizaynlı olarak Çifte Kavak mahallesinde ki yeni sanayi sitesinde faaliyetini yürütmektedir.

 Tam donanımlı olarak faaliyette bulunan Çakıroğlu Otomotiv, Boyasız onarım, Kaporta, Boya, Mekanik, Elektrik olmak üzere faaliyetini sürdürmektedir. Toplamda 13 personeli bulunmaktadır.  Dursun Ali Çakıroğlu konu ile ilgili olarak: Yeni yerimizde tam kapsamlı Çakıroğlu otomotiv olarak faaliyetimizi sürdürmekteyiz bütün Personel arkadaşlarımız. Doğuş otomotiv sertifikalıdır. Dedi

İlk yorumu siz yazın