BÜYÜK AİLESİNİN ACI GÜNÜ..

BÜYÜK AİLESİNİN ACI GÜNÜ.. Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da katıldığı; İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ün Annesi , Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürü Enes Büyük’ün Babaannesi Sadiye Büyük’ün cenaze namazına katıldı. Büyük, ailesi namaz öncesi ve sonrası taziyeleri kabul etti. Derepazarı kirazdağı köyü Merkez Camiin de..

BÜYÜK AİLESİNİN ACI GÜNÜ..
Tarih : Okunma : 92 Defa Okundu... Yorum Yap

BÜYÜK AİLESİNİN ACI GÜNÜ..

Rize Belediye Başkanımız Rahmi Metin, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un da katıldığı; İller Bankası Genel Müdürü Yusuf Büyük’ün Annesi , Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürü Enes Büyük’ün Babaannesi Sadiye Büyük’ün cenaze namazına katıldı.

Büyük, ailesi namaz öncesi ve sonrası taziyeleri kabul etti.

Derepazarı kirazdağı köyü Merkez Camiin de ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazına; Rize Valisi Kemal Çeber, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Hakan Dedebağı, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, AKPARTİ İl Başkanı İshak Alim, Çaykur Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim Sivil toplum Kuruluşları ilçe ve belde belediye başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, merhumenin Ailesi ve sevenleri katıldı.

Merhume Sadiye Büyük’ün cenaze namazının ardından naaşı, namaz sonrası dualar eşliğinde aynı yerdeki aile kabristanlığına defnedildi

İlk yorumu siz yazın