-BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ.

-KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE TRABZON’LU BÜROKRATLARIN İMZASI İLE TRABZONLU ATANDI -BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ. -TEKLİF EDEN TRABZONLU, UYGUN GÖREN TRABZONLU, ATAYAN TRABZONLU, ATANAN TRABZONLU DAHA NE OLSUN İSMET KÖSOĞLU RİZE-Trabzon Karayolları 10.Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş,’un Karayolları Genel Müdür Yardımcılığına atanması sonrası Yeni Bölge Müdürlüğüne Bursa’dan Mehmet Aşık atandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararnamesiyle Trabzon Bölge..

-BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ.
Tarih : Okunma : 50 Defa Okundu... Yorum Yap

-KARAYOLLARI BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNE TRABZON’LU BÜROKRATLARIN İMZASI İLE TRABZONLU ATANDI

-BÖYLE ATAMA BUGÜNE KADAR GÖRÜLMEDİ.

-TEKLİF EDEN TRABZONLU, UYGUN GÖREN TRABZONLU, ATAYAN TRABZONLU, ATANAN TRABZONLU DAHA NE OLSUN

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Trabzon Karayolları 10.Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş,’un Karayolları Genel Müdür Yardımcılığına atanması sonrası Yeni Bölge Müdürlüğüne Bursa’dan Mehmet Aşık atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kararnamesiyle Trabzon Bölge Müdürlüğünden Karayolları Genel Müdür Yardımcılığına atanan Selahattin Bayramçavuş’un yerine bugüne kadar emsali görülmemiş bir atama gerçekleştirildi. Bursa Bölge Müdürlüğünden Trabzon Bölge Müdürlüğüne atanan Mehmet Aşık Trabzonlu bir bürokrat. Mehmet Aşık’ın Bölge Müdürlüğüne atanması gayet normal fakat atanma şekli bugüne kadar Türkiye’de hiç duyulmamış bir uygulama ile gerçekleşti.

Trabzonlu imzaları

Mehmet Aşık’ı Bölge Müdürlüğüne teklif eden Karayolları Genel Müdürü KTÜ Mezunu Trabzonlu Abdulkadir Uraloğlu, Uygun gören yine bir Trabzonlu KTÜ Mezunu eski Karayolcu Ulaştırma Bakanı Yardımcısı Enver İskurt, Onaylayan M.Cahit Turhan Ulaştırma Bakanı ve KTÜ mezunu Trabzonlu. Üç imza ile Karayolları Bölge Müdürlüğüne atanan isim yine bir Trabzonlu Mehmet Aşık.

Trabzonlu Bürokratların tapulu malı olan Karayollarına ne zaman başka bir ilden bürokrat ataması yapılacak merakla bekleniyor.

İlk yorumu siz yazın