BOL GOLLÜ BİR MAÇ

NEFESLERİ KESEN BİR MAÇ Derepazarı ilçe stadında oynanan süper amatör maçında nefesleri kesen bir mücadele oldu. Karşılaşmada tam doz gol oldu. Bu mücadele seyrine doyum olmayan bir karşılaşma oldu Rize belediye spor ile Ardeşen spor karşılaştılar Deplasman da oynayan Ardeşen spor Rize Belediye spor filelerini beş kez havalandırırken Rize Belediye spor Ardeşen spor filelerini dört..

BOL GOLLÜ BİR MAÇ
Tarih : Okunma : 60 Defa Okundu... Yorum Yap

NEFESLERİ KESEN BİR MAÇ

Derepazarı ilçe stadında oynanan süper amatör maçında nefesleri kesen bir mücadele oldu.

Karşılaşmada tam doz gol oldu. Bu mücadele seyrine doyum olmayan bir karşılaşma oldu Rize belediye spor ile Ardeşen spor karşılaştılar Deplasman da oynayan Ardeşen spor Rize Belediye spor filelerini beş kez havalandırırken Rize Belediye spor Ardeşen spor filelerini dört kez havalandırdı. Müsabaka sonunda Ardeşen spor Rize Belediye sporu beş, dört mağlup ederken üç puanı alan taraf oldu.

Müsabakanın15. Dakikasında Ardeşen spordan ilk golünü atarak 1-0 öne geçirdi. 35 dakikada Ardeşen spor skoru 2-0 yaptı. 45. Dakikada Ardeşen spor penaltı atışında skoru 3-0 yaptı. İlk yarı Ardeşen sporun 3-0 galibiyeti ile sona erdi.

İkinci yarıda toplam altı gol daha atıldı.51 ve 72. Dakikada Belediye spor farkı bire indirdi75. Dakikada Ardeşen spor farkı ikiye çıkartan taraf oldu. 90 dakikada Belediye spor farkı tekrar bire indiren taraf oldu.93. dakikada Ardeşen spor farkı tekrar ikiye çıkartan taraf oldu.95. dakikada Belediye spor penaltı vuruşunu gole çevirdi fark tekrar bire indi. Müsabaka sonucu Rize Belediye spor 4- 5 Ardeşen spor

HABER MERKEZİ

İlk yorumu siz yazın