BELEDİYE BAŞKANLARINDAN FEDERASYONA ZİYARET

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN FEDERASYONA ZİYARET İSMET KÖSOĞLU RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel Çayeli ve İkizdere Belediye Başkanlarının federasyonu ziyaret ettiklerini söyledi. Çayeli ve İkizdere Belediye Başkanlarının nezaket ziyaretleri hakkında bir açıklamada bulunan Federasyon Başkanı ve Ballıköy Muhtarı Remzi Güzel’’ Çayeli Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Çiftçi, İkizdere Belediye Başkanı Sayın Hakan Karagöz Rize Muhtarlar Federasyonumuzu..

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN FEDERASYONA ZİYARET
Tarih : Okunma : 26 Defa Okundu... Yorum Yap

BELEDİYE BAŞKANLARINDAN FEDERASYONA ZİYARET

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-Rize Muhtarlar Federasyonu Başkanı Remzi Güzel Çayeli ve İkizdere Belediye Başkanlarının federasyonu ziyaret ettiklerini söyledi.

Çayeli ve İkizdere Belediye Başkanlarının nezaket ziyaretleri hakkında bir açıklamada bulunan Federasyon Başkanı ve Ballıköy Muhtarı Remzi Güzel’’ Çayeli Belediye Başkanı Sayın İsmail Hakkı Çiftçi, İkizdere Belediye Başkanı Sayın Hakan Karagöz Rize Muhtarlar Federasyonumuzu ziyarette bulundular. Sayın Belediye başkanlarımızı Çayeli muhtarlar dernek başkanı Mehmet Ali Şark ve Federasyon Başkan Yardımcımız Mehmet Sarı ile ağırladık ziyaretlerinden dolayı başkanlara teşekkür ediyoruz. Başkanlarımız gibi bizlerde Muhtar olarak halka hizmet için seçimle işbaşında olan kişileriz. Rize’ye hizmet hepimizin ana gayesidir’ dedi.

MHP’li Belediye Başkanları İsmail Hakkı Çiftçi ve Hakan Karagöz Federasyonu ziyaretlerinden ve yakın ilgiden memnun olduklarını söyleyerek hepimiz mahallede köyde insanımıza en iyi hizmeti yapmanın peşindeyiz. Muhtarlarımız Mahallelerde elimiz gözümüzdür. Çalışmalarımız her alanda devama ediyor’ ’dediler.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş