BAŞKAN METİN’DEN KADİR GECESİ MESAJI

BAŞKAN METİN’DEN KADİR GECESİ MESAJI “Rahmet, mağfiret, feyiz ve bereket iklimi olan bir Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde, Yüce Allah’ın ‘Bin aydan daha hayırlı’ diye vasıflandırdığı kutlu bir gece olan Kadir Gecesi’ne erişmenin manevi huzurunu yaşamaktayız. Şüphesiz bu mübarek gece, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için fırsat sunmaktadır. İnsanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye..

BAŞKAN METİN’DEN KADİR GECESİ MESAJI
Tarih : Okunma : 24 Defa Okundu... Yorum Yap

BAŞKAN METİN’DEN KADİR GECESİ MESAJI

“Rahmet, mağfiret, feyiz ve bereket iklimi olan bir Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız şu günlerde, Yüce Allah’ın ‘Bin aydan daha hayırlı’ diye vasıflandırdığı kutlu bir gece olan Kadir Gecesi’ne erişmenin manevi huzurunu yaşamaktayız.

Şüphesiz bu mübarek gece, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için fırsat sunmaktadır.

İnsanları engin düşünmeye ve değerlendirmeye yönlendiren bu gecenin, her zaman ve her mekânda muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumu toplum yapan özelliklerin başında sayılabilecek olan saygı ve sevginin bu gecede daha da kuvvetleneceğine ve gönüllerde hayat bulacağına inanmaktayım. Bu vesileyle başta çok değerli hemşehrilerimin ve İslam âleminin Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, tüm insanlık için sağlık ve huzur diliyorum.“

İlk yorumu siz yazın