BAŞKAN METİN, MAHALLELERDE FEN İŞLERİ VE SU KANALİZASYON ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ…

BAŞKAN METİN, MAHALLELERDE FEN İŞLERİ VE SU KANALİZASYON ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ… Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, beraberinde teknik işlerden sorumlu başkan yardımcısı M. Aydın Bilsel’le, belediyeciliğin görünmeyen ama büyük önem taşıyan alt yapı ve mahallelerdeki çalışmaları inceledi. Belediye Başkanı Metin, Alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde görerek, Başkan Yardımcısı Bilsel ve ilgili birim amirlerinden bilgi..

Tarih : Okunma : 19 Defa Okundu... Yorum Yap

BAŞKAN METİN, MAHALLELERDE FEN İŞLERİ VE SU KANALİZASYON ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ…

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, beraberinde teknik işlerden sorumlu başkan yardımcısı M. Aydın Bilsel’le, belediyeciliğin görünmeyen ama büyük önem taşıyan alt yapı ve mahallelerdeki çalışmaları inceledi.

Belediye Başkanı Metin, Alt yapı ve üst yapı çalışmalarını yerinde görerek, Başkan Yardımcısı Bilsel ve ilgili birim amirlerinden bilgi aldı. Başkan Metin, “Bütün alt yapı ve üst yapı çalışmalarında yer yer su, elektrik, doğal gaz kesintileri yaşandı. Çalışmalar aşamasında yol bölümleri ulaşıma kapatıldı. Belli zorluklar yaşanmış olsa da duyarlılıkları için mahalle sakinlerine teşekkür etti.

İlk yorumu siz yazın

betnis giriş
betnis
yakabet giriş