BAŞKAN METİN, AKPARTİ ‘NİN KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI…

BAŞKAN METİN, AKPARTİ ‘NİN KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI… Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, AK Parti Rize İl Sosyal İşler, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığının Memişağa parkı Kızılay Kan aracında düzenlenen kan bağışı etkinliğine katıldı. Düzenlenen kan bağışına partililer yoğun ilgi gösterdi. Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kızılay Rize Şube Başkanı Bahattin Karali, İl Genel..

BAŞKAN METİN, AKPARTİ ‘NİN KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI…
Tarih : Okunma : 20 Defa Okundu... Yorum Yap

BAŞKAN METİN, AKPARTİ ‘NİN KAN BAĞIŞI ETKİNLİĞİNE KATILDI…

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, AK Parti Rize İl Sosyal İşler, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Başkanlığının Memişağa parkı Kızılay Kan aracında düzenlenen kan bağışı etkinliğine katıldı. Düzenlenen kan bağışına partililer yoğun ilgi gösterdi.

Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin, Kızılay Rize Şube Başkanı Bahattin Karali, İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt, AK Parti Rize İl Sosyal İşler Başkanı Reşit Karavin, Kadın Kolları Başkanı Sema Yağcıtekin, Gençlik Kolları Başkanı Kadir Ali Çelik, ile katıldığı etkinlikte yaptığı konuşmada, ” Türk Kızılay’ına bugün kan vererek destek olmanın sevincini yaşıyoruz. Ülkemizin önemli bir kurumu olan Türk Kızılay’ı, artık yaptığı güzel işlerle her yerde adından söz ettiriyor. Ben hayırlı bir hizmet için burada olan arkadaşları tebrik ederken, katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum. Milli kurumumuza her zaman destek olmaya devam edeceğiz” dedi. Program Kızılay Rize Şube Başkanı Bahattin Karali’nin Belediye Başkanı Rahmi Metin ve Kadın Kolları Başkanı Sema Yağcıtekin’e çiçek ve plaket takdimi ile sonlandırıldı.

İlk yorumu siz yazın