ATMACA UZATMA DA YIKILDI….

ATMACA UZATMA DA YIKILDI…. NH NATURMEN Herbalist                  Ç.Rizespor seriyi bozdu…Şampiyonluk mücadelesin de rakiplerinden biri olan Pendik spor karşısın da uzatmalarda yediği gol ile üç puan dan olurken, bu sezon  evinde Samsun spor, Eyüp spor dan sonra rakiplerinden biri olan  Pendik spor’ a da puan kaptırmış oldu…  ..

Tarih : Okunma : 32 Defa Okundu... Yorum Yap
ATMACA UZATMA DA YIKILDI….
NATURMEN Herbalist
                 Ç.Rizespor seriyi bozdu…Şampiyonluk mücadelesin de rakiplerinden biri olan Pendik spor karşısın da uzatmalarda yediği gol ile üç puan dan olurken, bu sezon  evinde Samsun spor, Eyüp spor dan sonra rakiplerinden biri olan  Pendik spor’ a da puan kaptırmış oldu…
                  Bu zayıf lig de  takımların gücü ve  oynanan  futbol da tüm spor severleri tatmin etmediği bir gerçek olup  ekibimiz için de bu sezon başın dan bu yana almış olduğu puanlara bakılarak  oyun olarak kıyaslama yaparsak kimseyi  memnun etmediği de doğru, Ama iyi kötü bu  puanları toplamış bir takımın özellikle kendi evinde rakiplerini yenmesi gerekir, Oyuna bakıyoruz.. sanki deplasman takımı  biz  olup rakibi kendi sahamızda  kabulleniyoruz. Hadi taktik gereği olsun  kapılan toplar ile hücuma çabuk çıkılacak  ve pozisyona girilecek diyelim. Sayın Bülent hoca senin böyle bir oyuncu profilin yok   hücuma çabuk çıkan kenarları iyi kullanan  gelen üç pozisyondan birini gole çeviren  zaten forvet ve golcü oyuncu yok.. kapılan her top ileri de yine çok çabuk  kaptırılıp geri dönüyor.. Hücum da pres  yapan oyuncu yok.. Alper ve Bolasie dışın da  ayağın da top tutan  oyuncu zaten yok.. Bunlarda  fizik olarak   oyundan düşünce  takım zaten hücum olarak  bitiyor. Maç sonu açıklaman doğru oyunun genelinde rakibe  pozisyon vermedik…Kapılan toplar ileride  çok çabuk  kaptırılınca pozisyonlarda  boşa gitti.. İyi güzel de  oyun son çeyrek saat de rakibe vermenin  hatası da senin Bülent hoca..Bu takım da iyi kötü  hadi yorulsalar  dahi sen ayağın da  top tutan  bireysel olarak rakipleri eksilten iki oyuncun Bolasie ve Alper’ı dışarı alınca bir anda  oyun rakibe geçti.
Giren oyuncuların takıma hiç katkısı olmuyor.. Hele son dakikalar da yenilen gol de Hunk bey  efendinin büyük hatası var..Bu oyuncuyu bu takıma kazandıranları her zaman anıyoruz. ALLAH kendisine sakatlık zeval vermesin muhteşem transfer….
                      Sonuç olarak  bu takım bu kapasite ile bu kadar puan alması  mucize ve başarı sayılır derken. bu lig de şampiyon olmamak da başarısızlık Olur. Âmâ  yine söylüyorum bu takım geçen sezon nasıl Bülent hocanın bir çok maç da yapmış olduğu çok büyük hatalar ile  lig den düşmüş ise  bu sezon da bu güne kadar yine taktiksel  olarak bir çok maç da puan  kaybetmiştir..
                      HASAN KARAAHMETOĞLU

İlk yorumu siz yazın