ASLOLAN CUMHURİYET VE CUMHURİYET HALK PARTİSİDİR

ASLOLAN CUMHURİYET VE CUMHURİYET HALK PARTİSİDİR   Rizeli siyasetçi, çevre ve insan hakları savunucusu Av. Remzi Kazmaz CHP Yüksek Disiplin Kuruluna seçildikten sonra ilk açıklamasında:’’ Yarım asırdır kesintisiz devam eden İnsan hakları ve Doğa-Çevre Hakları mücadelesi sonucunda biriktirdiğim İnsanlık ve Yoldaşlık ilişkilerim bana yeni bir görev ve sorumluluk verdi.’’dedi. HABER: HÜSEYİN ALTUN CHP Rize eski..

Tarih : Okunma : 4 Defa Okundu... Yorum Yap

ASLOLAN CUMHURİYET VE CUMHURİYET HALK PARTİSİDİR

 

Rizeli siyasetçi, çevre ve insan hakları savunucusu Av. Remzi Kazmaz CHP Yüksek Disiplin Kuruluna seçildikten sonra ilk açıklamasında:’’ Yarım asırdır kesintisiz devam eden İnsan hakları ve Doğa-Çevre Hakları mücadelesi sonucunda biriktirdiğim İnsanlık ve Yoldaşlık ilişkilerim bana yeni bir görev ve sorumluluk verdi.’’dedi.

HABER: HÜSEYİN ALTUN

CHP Rize eski milletvekili adayı, çevre ve insan hakları savunucusu Av. Remzi Kazmaz CHP 38. Olağan Kurultay’ında CHP Yüksek Disiplin Kurulu üyeliğine seçilerek önemli bir görevi üstlendi. CHP Yüksek Disiplin Kurulu’nda tek Rizeli olan Kazmaz yeni görevi için:’’ Tam 100 Yıldır süren Cumhuriyet Demokrasi Hukuk ve Laiklik mücadelesin kalesi Cumhuriyet Halk Partisinde bana verilen bu görevi gelecek kuşakla onurlu bir şekilde bırakmak üzere mücadele bayrağını teslim aldım.’’ dedi.

İlk yorumu siz yazın