ASIM ÇİLLİOĞLU’’ RTSO BAŞKANLIĞIMDA MAZERET ÜRETMEDEN HİZMETE TALİBİM’’

ASIM ÇİLLİOĞLU’’ RTSO BAŞKANLIĞIMDA MAZERET ÜRETMEDEN HİZMETE TALİBİM’’ İSMET KÖSOĞLU RİZE-5 Ekim 2022 tarihinde yapılacak seçimde Rize Ticaret ve Sanayii Odası Başkanlığı için aday olan RİPORT Yönetim Kurulu Başkanı Asım Çillioğlu ‘’mazeret üretmeden hizmet edeceğim’’ dedi. 5 Ekim 2022 günü yapılacak seçimde RTSO Başkanlığına aday olan Asım Çillioğlu ” 3 Nisan 2018’de son seçimimiz yapılmıştı…

Tarih : Okunma : 39 Defa Okundu... Yorum Yap

ASIM ÇİLLİOĞLU’’ RTSO BAŞKANLIĞIMDA MAZERET ÜRETMEDEN HİZMETE TALİBİM’’

İSMET KÖSOĞLU

RİZE-5 Ekim 2022 tarihinde yapılacak seçimde Rize Ticaret ve Sanayii Odası Başkanlığı için aday olan RİPORT Yönetim Kurulu Başkanı Asım Çillioğlu ‘’mazeret üretmeden hizmet edeceğim’’ dedi.

5 Ekim 2022 günü yapılacak seçimde RTSO Başkanlığına aday olan Asım Çillioğlu ” 3 Nisan 2018’de son seçimimiz yapılmıştı. O seçimde adaydım ama az bir oy farkıyla kaybetmem şevkimi kırmadı.2022 yılı seçimi için hazırım ve üyelerimizin yararına çalışmalarımı her platformda takip ederek yardımcı olacağım. 5 yılda kimsenin kapısını çalmayanlar, bugün aidatını ödeyemeyen birçok üyesinin yanında olmamış, üyelerin sorunlar ve çözümü hakkında çalışma yapılmamış. Bugün ise tekrar oy istemeye sokaklara çıktığında Pandemi ve Covid mazeret gösterip gelecek dönemde ne yapacaklarını açıklamadan tekrar aday oldular. Aday olmak Anayasal hak ancak sanki bir mal alıp satarmış, alacak olduğu malın peyini vermiş, sözleşme yapmış gibi Ekim ayı yapılacak seçimde verilecek oyun sözünü şimdiden istiyorlar. Onurlu ve gururlu hemşerilerim vereceğiniz oy yeni RTSO Başkanını belirleyecek. Kapınıza gelip oy isteyene başkanın kim olacak onu sormalı, ona göre söz verip oy atmalısınız’’ dedi.

2018 yılında RTSO Başkanlığı adayı olan ve Meclis üyeliğine devam eden Asım Çillioğlu, sık sık esnaf ve tüccarlarla bir araya gelerek onların istek ve sorunlarına cevap arayarak çözüm bulmaya çalışıyor. Rize Ticaret ve Sanayi Odası’nı Rize halkının sorunlarına çözüm oluşturacak konuma getirmeyi hedefliyor

Asım Çillioğlu kimdir

Rize Limanı’nın özelleştirildiği 1997 yılından bu yana Riport Rize Limanı İşletmesi Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütüyor. Riport Rize Limanı yatırımlarla bölgenin üretim ve istihdamına büyük katkıları sağladı. Asım Çillioğlu ayrıca limanın günlük operasyon kapasitesini de 1000 tondan 10bin tona çıkararak,35bin tonluk gemileri boşaltıp, yükleme ve depolayabilecek kapasiteye getirmiştir.

Denizci, lojistikçi bir aileye mensup, Asım Çillioğlu Karadeniz Teknik Üniversitesi mezunu, İktisatçı. Çillioğlu iş dünyasına uluslararası ticaret ve lojistik alanlarıyla devam ediyor.

İlk yorumu siz yazın