ASFALTI RİZE VERDİ, ÇAYELİ TAŞIDI İKİZDERE BELEDİYESİ DÖKTÜ

-BELEDİYE DAYANIŞMASI VATANDAŞ İÇİN -ASFALTI RİZE VERDİ, ÇAYELİ TAŞIDI İKİZDERE BELEDİYESİ DÖKTÜ İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Rize Belediyesinden İkizdere Mahalle yollarına 500 ton asfalt yardımı yapıldı. Yeşilyurt ve Güney Mahallelerinde yapılan asfalt çalışması hakkında bir açıklamada bulunan İkizdere Belediye Başkanı MHP’li Hakan Karagöz’ İkizdere için bu zor günlerde hizmet üretmeye devam ediyoruz. Yıllardır şikâyet edilen Yeşilyurt Mahallesi..

ASFALTI RİZE VERDİ, ÇAYELİ TAŞIDI İKİZDERE BELEDİYESİ DÖKTÜ
Tarih : Okunma : 164 Defa Okundu... Yorum Yap

-BELEDİYE DAYANIŞMASI VATANDAŞ İÇİN

-ASFALTI RİZE VERDİ, ÇAYELİ TAŞIDI İKİZDERE BELEDİYESİ DÖKTÜ

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Rize Belediyesinden İkizdere Mahalle yollarına 500 ton asfalt yardımı yapıldı.

Yeşilyurt ve Güney Mahallelerinde yapılan asfalt çalışması hakkında bir açıklamada bulunan İkizdere Belediye Başkanı MHP’li Hakan Karagöz’ İkizdere için bu zor günlerde hizmet üretmeye devam ediyoruz. Yıllardır şikâyet edilen Yeşilyurt Mahallesi molla Bahadır mevki yolu ve Güney Mahallesi Baysallar mevki yollarında Rize Belediyesinin desteği ile asfalt döküyoruz. Bu asfalt malzemesinin(yaklaşık 500 ton)alımında bize kolaylık gösteren Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin Başkanıma silindir ve taşımada kamyonlarını gönderen Rize İl Özel İdaresine, İkizdere İlçe Özel İdare şefliğine, Rize İl Genel Meclis Başkanı İbrahim Türüt’e bir telefonumuzla taşımada bize destek veren MHP’li Çayeli Belediye Başkanım İsmail Hakkı Çiftçi Başkanıma ilçem adına sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Birlikte güzeliz birlikte güçlüyüz. Rize ve Çayeli Belediye Başkanlarıma bu güzel destekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu aziz millete hizmet hakka hizmet şiarı ile çalışmaya devam ediyoruz, edeceğiz’ dedi

İlk yorumu siz yazın