ALİ BIÇAKÇI FİLİZ ÇAY TEKNİK SORUMLUSU

ALİ BIÇAKÇI FİLİZ ÇAY TEKNİK SORUMLUSU Futbola Çaykur sporda başlayan Ali BIÇAKÇI aynı zamanda hem sağ ve sol açık mevkilerinde oynuyordu. Şu anda Filiz çay sporda Teknik sorumlu.   Evli bir erkek iki kız çocuk babası olan Ali Bıçakçı Futbola Çaykur sporda başladı . Şağ açık ve sol açık mevkilerinde oynadı. Sonra sırası ile Rizespor ..

ALİ BIÇAKÇI FİLİZ ÇAY TEKNİK SORUMLUSU
Tarih : Okunma : 163 Defa Okundu... Yorum Yap

ALİ BIÇAKÇI FİLİZ ÇAY TEKNİK SORUMLUSU

Futbola Çaykur sporda başlayan Ali BIÇAKÇI aynı zamanda hem sağ ve sol açık mevkilerinde oynuyordu. Şu anda Filiz çay sporda Teknik sorumlu.

 

Evli bir erkek iki kız çocuk babası olan Ali Bıçakçı Futbola Çaykur sporda başladı . Şağ açık ve sol açık mevkilerinde oynadı. Sonra sırası ile Rizespor  A takımında bir dönem oynadım diye söyleyen Ali Hoca 2 sene de Rize spor ümit takımında oynadım. Aynı zamanda amatörde de oynadım . O sene 1983- 1984 senesinde Amatörde  gol kralı oldum . Daha sonra söylediğim gibi Rize spor A takımında bir yıl futbol oynadım. 3. liğ de mücadele eden Çayeli spora gittik 8 arkadaş ile Daha sonra Hopa sporda bir sezon futbol oynadıktan sonra tekrar Çay eli spora gittim. 1993 senesinde futbolu bıraktım . Amatöre döndüm. Oradan Gümüşhane amatöre gittik . Rize den Ben, İmdat,Pazardan Yaşar,Tahsin , İbrahim, masör Cihan ile birlikte O sene Şampiyon olduk. Kayseri deki finalde Hocamız Ekrem Erdoğdu nezaretinde Aynı gurup profesyonele geçtik Bir yıl bekledikten sonra Kelkit Gençler birliği ne gittik Aynı hoca nezaretinde. Gümüşhane’de guruptan çıktık. Rize deki 1. eleme grubunda Murgul Bakır spora 2-1 mağlup olduk . Zonguldak ta Kursa giderek Ben , Ogün kutlu Ömer Tornacı Kemal B Diploması aldık  Rize de Tophane sporu 1 yıl çalıştırdım .Ara verdim seminerleri takip ettim  Şu anda Rize Filiz çay sporda görevdeyim Arkadaşlarla uyum içersinde çalışıyoruz.Hedeflerim var onun için buradayım dedi.NECATİ DİLİNİN ARŞİVİNDEN

İlk yorumu siz yazın