AFAD – TURKCELL İş Birliği İle Afet Farkındalığı Konulu Kısa Film Yarışması

AFAD – TURKCELL İş Birliği İle Afet Farkındalığı Konulu Kısa Film Yarışması 26.04.2022 İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından toplumda afet bilincinin geliştirilmesine katkı sağlamak, kamuoyunu afet ve acil durumlar hakkında bilgilendirmek ve AFAD faaliyetlerini topluma daha iyi aktarabilmek amacıyla Turkcell ana sponsorluğunda Kısa Metrajlı Film Yarışması düzenleniyor. Katılımcıların afetleri ve..

Tarih : Okunma : 14 Defa Okundu... Yorum Yap

AFAD – TURKCELL İş Birliği İle Afet Farkındalığı Konulu Kısa Film Yarışması

26.04.2022

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından toplumda afet bilincinin geliştirilmesine katkı sağlamak, kamuoyunu afet ve acil durumlar hakkında bilgilendirmek ve AFAD faaliyetlerini topluma daha iyi aktarabilmek amacıyla Turkcell ana sponsorluğunda Kısa Metrajlı Film Yarışması düzenleniyor.

Katılımcıların afetleri ve afetlerle ilişkili konuları sanat yoluyla topluma aktaracağı eserler, AFAD’ın “afetlere hazır bir toplum oluşturma” vizyonu ile “Afetlere Hazır Türkiye” hedefi için kritik önem taşıyor.

AFAD yürütücülüğünde ve Turkcell ana sponsorluğunda düzenlenen kısa film yarışması, gerçek – tüzel kişi ve yaş grubu ayrımı gözetilmeksizin bireysel veya toplu halde herkesin katılımına açık olarak düzenleniyor.

Dereceye giren yarışmacılara Turkcell tarafından toplam 165 bin TL’lik ödül ödemesi yapılacak.

Yarışma Takvimi

  • Son Başvuru Tarihi                 :     2 Eylül 2022 – 17.00
  • Değerlendirme                       :     3 Eylül – 1 Kasım 2022
  • Sonuçların Duyurulması      :     2 Kasım 2022
  • Ödül Töreni                              :     Sonuçların duyurulmasının ardından açıklanacaktır.

Tüm katılımcılara başarılar dileriz.

 

Başvuru ve Yarışma

İlk yorumu siz yazın