HALKIN BAŞKANI YİNE SAHALARDARize belediye Başkanı Sayın Rahmi Metin bugün Camiönü Mahallesi sokaklarında incelemelerde bulunup mahalle aralarındaki eksikleri bizzat yerinde inceledi.Yol boyunca vatandaşlar ile sohpet eden halkın başkanı her bir sorunu tek tek dinleyip not aldırdı.Kaldırımlar yol boyunca engelli rampaları trafolar ,bozulan asfaltlar tek tek gözlemlenip gereken notlar alındıHalkın Başkanı Metin’in gezisi sırasında kendisine seslenen..

Tarih : Okunma : 67 Defa Okundu... Yorum Yap

HALKIN BAŞKANI YİNE SAHALARDA
Rize belediye Başkanı Sayın Rahmi Metin bugün Camiönü Mahallesi sokaklarında incelemelerde bulunup mahalle aralarındaki eksikleri bizzat yerinde inceledi.
Yol boyunca vatandaşlar ile sohpet eden halkın başkanı her bir sorunu tek tek dinleyip not aldırdı.
Kaldırımlar yol boyunca engelli rampaları trafolar ,bozulan asfaltlar tek tek gözlemlenip gereken notlar alındı
Halkın Başkanı Metin’in gezisi sırasında kendisine seslenen her bir vatandaşı bizzat ismiyle tanıyor olması dikkatlerden kaçmadı.
Yol üzerindeki müstakil evler eski esnaflar ile ilgili anıları gözünde canlanan Başkan, şehrin her bir sokağının eski haline hakim.
Yeni calismalarda bu hakimiyetin daha sağlıklı çalışmalara imza atacağı izlenimini verdi.
Mahalle gezisinde kendisine eşlik eden Belediye Başkan yardımcısı Muhittin Aydın Bilsel, mahalle muhtarları ve teknik ekip mevcut çalışmalar hakkında bilgi verdiler

Haber: yasemin Özçelik

İlk yorumu siz yazın