10 HAFTADIR KILINMAYAN CUMA NAMAZI ŞÜKÜR KURBANI KEİSLEREK KILINDI.

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI FUTBOL SAHASINDA KILINDI -10 HAFTADIR KILINMAYAN CUMA NAMAZI ŞÜKÜR KURBANI KEİSLEREK KILINDI. İSMET KÖSOĞLU İKİZDERE-Koronavirüs tehlikesine karşı tedbir amaçlı 20 Mart tarihinden bu yana Türkiye genelinde kılınmayan Cuma Namazı için bugün Şükür Kurbanı kesildi. İkizdere Müftülüğü organizasyonuyla ilçe Futbol Sahası cemaatin namaz kılınması için sosyal mesafe uyarılarına göre düzenleme yapıldı…

10 HAFTADIR KILINMAYAN CUMA NAMAZI ŞÜKÜR KURBANI KEİSLEREK KILINDI.
Tarih : Okunma : 28 Defa Okundu... Yorum Yap

74 GÜN SONRA CUMA NAMAZI FUTBOL SAHASINDA KILINDI

-10 HAFTADIR KILINMAYAN CUMA NAMAZI ŞÜKÜR KURBANI KEİSLEREK KILINDI.

İSMET KÖSOĞLU

İKİZDERE-Koronavirüs tehlikesine karşı tedbir amaçlı 20 Mart tarihinden bu yana Türkiye genelinde kılınmayan Cuma Namazı için bugün Şükür Kurbanı kesildi.

İkizdere Müftülüğü organizasyonuyla ilçe Futbol Sahası cemaatin namaz kılınması için sosyal mesafe uyarılarına göre düzenleme yapıldı. Soğuk havaya rağmen cemaatin yoğun katılım oldu. İlçe Müftüsü refakatinde Futbol sahası girişinde namaz öncesi Şükür Kurbanı kesilerek sahaya girildi. Kaymakamlık tarafından tedarik edilen dezenfekte namaz kılanlara dağıtıldı. Maskesiz ve seccadesiz girilmeden soğuk havada Cuma Namazı kılındı.

İkizdere’deki Cuma Namazını İlçe Müftüsü Hikmet Bektaş kıldırırken Kaymakam Cafer Kaymakçı, Belediye Başkanı Hakan Karagöz’de saflarda yerlerini aldı.

İlk yorumu siz yazın