SON DAKİKA

Haberimrize.com  –  Rize Haberleri, Rize Haber, Rize Spor, Karadeniz, Karadeniz Haberleri

-MHP İKİZDEREDE İDDİALI.

-MHP İKİZDEREDE İDDİALI.
Bu haber 22 Şubat 2019 - 8:54 'de eklendi ve kez görüntülendi.

-MHP İKİZDEREDE İDDİALI.

-MHP İL GENEL MECLİS ADAYI GAZETECİ-İSMET KÖSOĞLU’HİZMETE İHTİYACIMIZ VAR. İKİZDERE TURİZMLE ATILIM YAPACAK’

ÖMER YILMAZ

İKİZDERE-İkizdere ilçesinde turizm bakımından hiçbir olumlu çalışma yapılmadığını söyleyen İl Genel Meclis adayı İsmet Kösoğlu’İkizdere hizmet yapılacak önemli bir ilçemizdir ’dedi.

31 Mart yerel seçiminde MHP’nin İkizdere ilçesinden İl Genel Meclisi Üyeliği için aday olduğunu söyleyen Gazeteci-İsmet Kösoğlu yaptığı açıklamada şunları söyledi’İkizderede yıllardır turizm deniliyor maalesef AKP li seçilen arkadaşlarımız tarafından bu anlamda hiçbir çalışma yapılmamıştır. Derelerimiz, yaylalarımız, dağlarımız, vadilerimiz turizm yatırımı bekliyor.

OVİT ve ÇİFTEKÖPRÜ KÖYÜ

2008 yılında Turizm Bakanlığı tarafından Kış Sporları Merkezi ilan edilmesine rağmen Ovit Dağında hiçbir hareket ve gelişme yapılmadı. 2008 de Bakanlık kararı vardı ve hiç uygulanmadı araştırılmadı. Oysa hem genel hükümette AKP hem ilçede ki yerelde AKP iktidardaydı.2000 yılında İlçemizin Çifteköprü köyünde İl Özel İdaresine turistik tesis yapılması amacıyla 40 dönüm arazi alınmıştı. Bugün 20 yıl oldu Çifteköprü köyünde hiçbir çalışma yapılmadı. Belki Özel İdarede arazisini unutmuştur. Bugüne kadar sosyal anlamda basın mensubu olarak nasıl İlçenin sesi olduysam seçildiğimde ilçede bütünüyle kucaklayıcı olacağım. Kimseyi ayırmadan herkese hizmet diyorum. Ayıranları birleştiren olacağım’ dedi

Etiketler :
Örnek Resim
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
Örnek Resim
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA