“Bir Kitap Da Benden”

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokul’u Müdürlüğü “Bir Kitap Da Benden” adlı kitap kampanyası başlattı. Kampanya 19 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek.   Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokul’u Müdürlüğü, kitap kampanyası ile kütüphanede yer alan kitap sayısı ve çeşidini arttırarak il merkezinde yer alan kütüphaneye uzak kalan Yüksekokul öğrencilerinin Yüksekokul kütüphanesinden yararlanma olanaklarının daha da artmasını amaçlıyor…

“Bir Kitap Da Benden”
Tarih : Okunma : 9 Defa Okundu. Yorum Yap
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokul’u Müdürlüğü “Bir Kitap Da Benden” adlı kitap kampanyası başlattı. Kampanya 19 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecek.
 

Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokul’u Müdürlüğü, kitap kampanyası ile kütüphanede yer alan kitap sayısı ve çeşidini arttırarak il merkezinde yer alan kütüphaneye uzak kalan Yüksekokul öğrencilerinin Yüksekokul kütüphanesinden yararlanma olanaklarının daha da artmasını amaçlıyor.

 
Ayrıca kitap kampanyasına destek olmak isteyen kişi ya da kurumlar, kitapları 702415812 nolu hesap üzerinden PTT ile aşağıdaki adreslere ücretsiz gönderebilirler.
 
Gönderi adresi 1: Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Basımevi ve Matbaa Müdürlüğü / Rize
Gönderi adresi 2: RTEÜ Fındıklı Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürlüğü / Fındıklı
 

İlk yorumu siz yazın