BAŞKAN KASAP’TAN AK PARTİ İL BAŞKANI AVCI’YA ZİYARET…

BAŞKAN KASAP’TAN AK PARTİ İL BAŞKANI AVCI’YA ZİYARET… Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yeniden AK PARTİ İl Başkanı seçilen Muhammed Avcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İl Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete Belediye Başkan yardımcıları Coşkun Yeğen, Saffet Kopuz, Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Meclis Üyesi Ahmet Öztürk ve Özel Kalem Müdürü Enes Büyük katıldı. Belediye Başkanı..

BAŞKAN KASAP’TAN AK PARTİ İL BAŞKANI AVCI’YA ZİYARET…
Tarih : Okunma : 6 Defa Okundu. Yorum Yap

BAŞKAN KASAP’TAN AK PARTİ İL BAŞKANI AVCI’YA ZİYARET…

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, yeniden AK PARTİ İl Başkanı seçilen Muhammed Avcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İl Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarete Belediye Başkan yardımcıları Coşkun Yeğen, Saffet Kopuz, Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Meclis Üyesi Ahmet Öztürk ve Özel Kalem Müdürü Enes Büyük katıldı.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, sözlerine İl Başkanı Avcı’ya yeniden üstlenmiş olduğu görevinde başarılar dileyerek başladı. Rize’nin tüm potansiyelleriyle aktif bir şehir olduğunu söyleyerek, Başkan Avcı’ya üstlendiği görevinde başarılar diledi. Başkan Kasap, “Her zaman bir bütün olarak çalıştık, yeni dönemde de bu geleneğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden AK PARTİ İl Başkanı Muhammet Avcı, Belediye Başkanı Kasap ve beraberindeki heyete “ Biz gücümüzü birlikteliğimizden alıyoruz. Bu gücü Rize’miz ve ülkemiz’e hizmet olarak döndüreceğiz. Milletimizden aldığımız güçle yeni dönemde de hep birlikte güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.

İlk yorumu siz yazın